Sraz na domácí utkání vždy 45 minut před začátkem utkání! Odjezd na venkovní zápasy od Slunečnice, a to 45 minut před začátkem.

Tipovací soutěž opět probíhá! Cena pro vítěze je tekutá strava. Stačí se jen zaregistrovat po vstupu do sekce TIPLIGA

# Tým Skóre B
4 FC Nasa 44:32 14
5 Zákl. Hnoyland 43:32 14
6 BULLDOGS 43:47 12
7 FK Rozvadovice 35:36 12
8 Buldog Unčovice 36:37 12
Minulý zápas
SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022 - 13. kolo
Datum St., 22. Čer. 2022 Beginn 18:00
FC Nasa
FC Nasa
BULLDOGS
BULLDOGS
3:5
Příští zápas
SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022 - 18. kolo
Datum Pá., 29. Čec. 2022 Beginn 17:00
BULLDOGS
BULLDOGS
FK Rozvadovice
FK Rozvadovice
-:-

Kalendář

<< < Červenec 2022 > >>
Po Út St Čt Sob Ne
27 28 29 30 01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 utkání v měsíci Červenec 2022 1 utkání v měsíci Červenec 2022
SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022-18. kolo
17:00 BULLDOGS - FK Rozvadovice -:-
1 utkání dne 29. Červenec 2022
Latest Message: 7 years, 10 months ago
 • : Fotky z kosti budou do 14 - dnů.
 • : Fotky z buldočí kosti budou do 14 dnů. Díky za trpělivost.
 • : Pro návštěvníky hledající fotky pro rychlejší orientaci lze použít LINK NA GALERII ZDE «link»
 • Jiří Krop : Fotky ASAP. Jsem teď dosti zasekaný snad v průběhu týdne.
 • admin : Fotky také ihned dodány do fotogalerie ; - )
 • Jiří Krop : Fotky ze zápasů v galerii pod každým článkem, mimo Plantoše a Štarnov kde jsem nebyl jsou všude .
 • Jiří Krop : «link»
 • Jiří Krop : Fotky prvního kola nové ligy.
 • Jiří Krop : «link»
 • Lubina11 : ja bych si zahral :)

Only registered users are allowed to post

Statistiky webu

Dnes návštěv:
Dnes zobrazení:
Celkem návštěv:
Celkem zobrazení:

BULLDOGS

kost11

Klub malé kopané Bulldogs Pňovice má za cíl zabezpečit a rozvíjet sportovní aktivitu svých členů, ale také jeho příznivců, zaměřenou především na malou kopanou. Dále také formou brigád budujeme a pečujeme o sportovní a jiná zařízení, která užíváme. Dalšími formami naší činnosti bychom chtěli napomáhat rozvoji veřejného života a kultury v naší obci.

Historie


2010 - 2011

Klub malé kopané Bulldogs Pňovice byl založen v létě roku 2010. O jeho založení se nejvíce zasloužil Jakub Hlaváč, který ses stal zároveň i prvním vedoucím týmu. U založení klubu stálo celkem jedenáct hráčů. Většina zakládajících členů byli mladí hráči velkého fotbalu, kteří se tolik neprosazovali do sestavy místního Sokolu, či neměli na velkou kopanou dostatek času z důvodu studijních povinností.

Hráči vstupující do první sezóny nového týmu byli:

 • Luboš Čunderle
 • Jakub Hlaváč
 • Ladislav Kohl
 • Jan Kráčmar
 • Ondřej Plotycia
 • Jiří Ruprecht
 • David Šišma
 • Jan Šišma
 • Michal Šišma
 • Jakub Štábl
 • Michal Tiefenbach
 • Sezona2010_2011

V ročníku 2010/2011 byl náš tým nalosován do 4. ligy skupiny B soutěže malé kopané olomouckého kraje. Naším soupeřem byl také další zástupce malé kopané z naší obce – Dřeváci, se kterým jsme zároveň sehráli i první soutěžní utkání, které skončilo naší porážkou, přestože jsme se ujali vedení a poločas skončil remízou. Nicméně herní projev nasvědčoval, že v roli nováčka soutěže nebudeme určitě žádnými outsidery. To se v dalších utkáních potvrdilo a se ziskem 13 bodů jsme obsadili na podzim pěkné 7. místo. V zimní přestávce pak došlo k důležité změně ve vedení. Na post vedoucího mužstva byl zvolen Michal Šišma namísto stávajícího Kuby Hlaváče, který hrával ještě zároveň i velkou kopanou a neměl tak dostatek času na plnění úkolů spojených s vedením klubu. Kapitánem týmu se od jara stal Jakub Štábl, který, jak všichni doufáme, bude schopen tým lépe motivovat a dovede jej k zaslouženým výsledkům. Po zimních změnách následovala krasojízda v podání mladého týmu. Na jaře jsme okusili porážku pouze čtyřikrát, což nám nakonec v konečném zúčtování stačilo na nádherné 4. místo se ziskem 29 bodů, a to hned za místním rivalem. Jako perlička na závěr se nám podařilo v posledním kole porazit jasně postupující tým Meta Pohořany rozdílem pěti branek a dokonce s čistým kontem.


2011 - 2012

V měsících červenec a srpen jsme reprezentovali naši obec na několika turnajích. Hned na úvod letní přípravy jsme dokázali projít bez prohry tradičním mezinárodním turnajem "O Piňovské dřevák" a celý turnaj tak s přehled vyhrát. V létě jsme ještě navštívili turnaje v Mrsklesích, Nákle a Mezicích, avšak na vítězství jsme již nedosáhli. Na konec letní přestávky jsme také i my pořádali první ročník turnaje v malé kopané, který nese jméno "O Buldočí kost". Turnaje se zúčastnilo 6 mužstev - Bulldogs Pňovice, Dřeváci Pňovice, el-jambass (Štěpánov), Zelené Balet (Olomouc), Sokol Unčovice a FC BeerBoys (Litovel). Turnaj jsme organizačně zvládli na výbornou a i herně se nám velmi dařilo a stali jsme se historicky prvním vítězem turnaje.
bulldogs

Dále se nám v létě podařilo uspořádat dvě kulturní akce. V obou případech se jednalo o diskotéky v místním parku. Bohužel první akce se příliš nevydařila, když nás zradilo počasí, nicméně i přesto přišel dostatek lidí, kteří se chtěli bavit a tak i přes prudký déšť na začátku večera se pokračovalo. Hned další víkend jsme se vzchopili a uspořádali další taneční discoshow s názvem „Doštěknutí prázdnin“. Na této akci nám již počasí přálo a byla tak o poznání vydařenější. Z obou akcí jsme měli příjemný pocit a i v nadcházející letní přestávce se budeme snažit znovu něco uspořádat.

Nejen zábava, ale i práce byly naše letní aktivity po úvodní sezoně. Na místním hřišti jsme se vrhli na výkop kanalizačních přípojek šaten a hospody.

Černou kaňkou letní přípravy bylo zranění dvou klíčových hráčů – Láďu Kohla a Kuby Hlaváče, se kterými se nedalo na úvod sezony počítat. Dále náš tým opustili Ondra Plotycia, Michal Tiefenbach a Luboš Čunderle. V průběhu podzimu jsme také předpokládali oslabení o Honzu Kráčmara, který si jel plnit své studentské povinnosti do prosluněného Španělska. Bylo tedy potřeba posílit, a tak se ke kádru přidali Patrik Štábl a Radek Navrátil. Kádr pro sezonu 2011/2012 tedy skýtá 10 hráčů: 

 • Jakub Hlaváč
 • Ladislav Kohl
 • Jan Kráčmar
 • Radek Navrátil
 • Jiří Ruprecht
 • David Šišma
 • Jan Šišma
 • Michal Šišma
 • Jakub Štábl
 • Patrik Štábl

Začíná se tak krystalizovat, doufejme, konečná sestava.

Do druhé naší sezóny jsme vstoupili znovu porážkou v úvodním kole, stejně jako při našem debutu, avšak tentokrát s týmem Zelené Balet, který jsme ale již v přípravě porazili. Následovalo šest zápasů bez porážky a také cenná remíza s Dřeváky. Po sérii vítězství jsme však už nedokázali dotáhnout do vítězného konce téměř žádné zbývající utkání podzimní části s výjimkou toho posledního, kdy jsme si spravili chuť před zaslouženým oddechem a to i přesto, že proti nám stáli papírově jasně slabší soupeři. Zisk 14 bodů ze dvanácti odehraných zápasů nám však stačil na pěkné 5. místo. Zimní přestávka se tentokráte nenesla v duchu změn, ale „tvrdé přípravy“ v podobě naší účasti na Zimní futsalové lize v Nových Sadech. V tomto zimním turnaji jsme měli tu čest se potkat jak s mnohem zkušenějšími a kvalitnějšími týmy hrajícími 1. a 2. ligu olomouckého přeboru, tak i s týmy se kterými jsme měli herně navrch my. V základní skupině turnaje jsme dokázali třikrát zvítězit, jednou remizovat a třikrát jsme odešli ze hřiště poraženi. Naše cesta turnajem skončila ve čtvrtfinále, což pro nás znamenalo celkové umístění na 5. až 8. místě. Z turnaje si donášíme spoustu nových zkušeností a také historicky nejvyšší vítězství 11:2. Celkově hodnotíme účast v zimní lize 2012 velice kladně a v dalším roce chceme na tomto turnaji znovu naši obec reprezentovat. Kvalitní zimní příprava nás měla nasměřovat k vyšším příčkám. Zisk 17 bodů v jarní části nám ovšem k vylepšení pozice nenapomohl a dokonce jsme ještě o jedno místo klesli, celkově tedy na 6. místo. Stejně jako v závěru první sezony, se nám i tentokrát povedlo v posledním zápase sezony vylepšit celkový dojem, když se nám podařilo zvítězit rozdílem sedmi branek - 9:2, zatím největším našim rozdílem v soutěžním zápase Olomouckého přeboru ve futsale.


2012-2013

Letní příprava znovu zahrnovala několik turnajů, na kterých jsme se bohužel nikdy nesešli v kompletní sestavě a největším úspěchem tak bylo „pouze“ 3. místo na Memoriálu Tondy Zvěře v Nákle.

I letos jsme přidali ruce k dílu a vykopali jsme téměř 25 m dlouhou přípojku elektrické energie v obecním parku a také jsme upravili živý plot na fotbalovém hřišti.

Jak jsme si předsevzali loni, tak jsme také učinili. První námi pořádanou akcí byla 1. Prázdninová discoshow, která přilákala především mladší generace. Ovšem i na ty „starší“ se dostalo, když na konci srpna vystoupila v obecním parku skupina Arconat. Přestože se počasí stejně jako loni pokazilo hned na začátku akce, navštívilo taneční zábavu i hodně přespolních. Do budoucna plánujeme znovu upořádání podobných akcí, které bychom chtěli ještě dále rozšířit. Mezi těmito večerními akcemi ještě také proběhl 2. ročník našeho turnaje „O Buldočí kost 2012“, kterého se účastnilo již 9 týmu, z nichž nejdál to měli hráči SK Dubina- Pardubice. Vítězem se tentokrát stal náš místní rival – Dřeváci.

Po letní přestávce došlo znovu k oslabení, kdy nás prozatím opustil dlouhodobě zraněný Kuba Hlaváč, který se tak může plně soustředit na velkou kopanou, čímž také uvolnil místo pro jednoho registrovaného hráče velké kopané v týmu, čehož využil stávající hráč Radek Navrátil a bude se snažit pomoci k postupu do vyšší soutěže jak nám, tak místnímu Sokolu Pňovice.

Los tohoto ročníku nám přiřkl více než polovinu nových týmů od kterých jsme nevěděli co očekávat. Podzim nám vyšel herně i bodově lehce nad náš průměr. Získali jsme 15 bodů při kladném skóre 46:34 a to za 6 vítězství, 3 remízy a třikrát jsme odešli ze hřiště jako poraženi. To nám stačilo na velice příjemné 3 místo. Ovšem celý podzim byl nesmírně vyrovnaný. Týmy na 2. až 11. místě dělilo pouhých 5 bodů.

Jarní část již tak veselá nebyla. Herně jsme se dlouho hledali, nedokázali jsme častokrát udržet vedení v utkáních a vítězství střídaly porážky. Ikdyž jsme získali jen o 4 body méně než na podzim, znamenalo to v jarní části 9. a celkově pak slušné 7. místo se ziskem 26 bodů se skóre 78:72.

 Zimní přestávku vyplnila opět zimní futsalová liga v Nových Sadech. Tentokráte se jí však zúčastnilo mnohem více týmů složených z hráčů velké kopané, na které jsme herně ztráceli několik tříd. Z devíti zápasu jsme dokázali pouze dvakrát vyhrát, ostatní zápasy jsme odešli bez bodu. Bohužel musíme konstatovat, že tentokrát nám tento způsob zimní přípravy spíše uškodil a v dalším ročníku účast neplánujeme a spíše se budeme orientovat na oslovení několika soupeřů se kterými bychom chtěli sehrát v tomto období přátelská utkání.

Po sezoně jsme se dozvěděli, že nás ani tentokrát nemine změna v kádru. Bohužel od nás odešel Radek Navrátil, který se chce nyní plně věnovat výchově malého fotbalisty, který nás brzy jistě posílí. Radka nahradil na postu útočníka jmenovec Radek Fest, se kterým se nám podařilo vybojovat náš první velký úspěch, což bylo vítězství na "Dřevákovy" v letní přípravě naší druhé sezony 2011/2012, které se tehdá zúčastnil jako náhradník. V následující sezoně však již vyběhne v našem dresu jako plnohodnotný hráč a doufáme, že přinese do naší hry nový impuls. Navrcovi přejeme vše dobré a doufáme, že nás někdy přijde povzbudit.


2013-2014

I tentokrát jsme se zúčastnili několika letních turnajů - na úvod již tradičně v Pňovicích "O putovní Dřevák" jsme si přenesli formu z jarní části sezony a obsadili jsme poslední 6. místo. Následoval turnaj ve Štěpánově, kde se nám podařilo postoupit do osmifinále, ve kterém jsme nestačili na Zelené Balet. Na Memoriálu Tondy Zvěře v Nákle jsme bohužel neobhájili loňské 3. místo a skončili jsme o stupeň níže. Stejné umístění nás čekalo i našem turnaji, kterého se zúčastnilo již 14 týmů. V semifinále jsme vypadli s celkovým vítězem Foxhunters a v zápase o třetí místo jsme nestačili na štěpánovský el-jambass. 

Také v roce 2013 jsme upravili živý plot na fotbalovém hřišti a proběhla běžná údžba našeho svatostánku. Kulturní program zahrnoval dvě taneční zábavy a velice povedené kulturní odpoledne Piňovská kopula, které proběhlo ve spolupráci s ZŠ Pňovice.

Pro sezónu 2013-2014 čítal náš tým 9 hráčů. V bráně chytal skvělý David Šišma, v obraně se představili Jan Kráčmar, Jan Šišma, Ladislav Kohl a Patrik Štábl. V útoku působili Jiří Ruprecht, Michal Šišma, Jakub Štábl a Radek Fest.

Do sezóny jsme vstoupili na domácím hřišti zápasem s týmem Karpat Uničov, který jsme porazili 4:2, když se trefili Radek Fest, Michal Šišma a dvakrát Kuba Štábl. Celá podzimní část sezóny se nám povedla, když jsme si ve třinácti zápasech připsali 7 výher, 2 remízy, 4 prohry a to nám při skóre 34:24 stačilo na 5. místo. Přes zimu jsme jezdili trénovat do tělocvičny v Újezdě a nebyla to příliš dobrá příprava, protože jarní část dopadla podstatně hůř. Na jaře jsme jen 5x zvítězili, jednou remizovali a připsali jsme si 7 proher, což v konečném zúčtování stačilo pouze na 7. místo při kladném skóre 78:65. Za zmínku stojí ještě 4. místo našeho největšího rivala, Dřeváků Pňovice a jejich postup do třetí ligy.

V této sezóně byl naším nejlepším střelcem Jirka Ruprecht, který si připsal ve 26 zápasech 25 gólů. Druhým nejlepším střelcem byl Kuba Štábl, který si připsal ve 24 zápasech 21 gólů.


2014-2015


Pro sezónu 2014-2015 byl hráčský kádr úplně stejný, jako v minulé sezóně. V letní přestávce jsme se zúčastnili několika turnajů, začali jsme turnajem ve Štěpánově a v polovině července jsme se představili na turnaji v Nákle, kde jsme se umístili na 4. místě. V srpnu jsme pořádali již tradiční turnaj o „Buldočí kost“. V základní skupině jsme porazili Zelený Balet 3:2, potom jsme přejeli FC Prales 4:1 a základní skupinu jsme zakončili vítězstvím 2:1 nad Bílým baletem. Ve čtvrtfinále jsme přehráli tým Beerhunters 3:0, v nervy drásajícím semifinále jsme porazili Zelený Balet 1:0. Naše vítězná série skončila až ve finále, kdy jsme podlehli Karpatu Uničov 3:1, ale i druhé místo je velmi pěkným umístěním.

Do nové sezóny jsme vstoupili domácím zápasem s naším finálovým přemožitelem z našeho turnaje, Karpatem Uničov a rozdělili jsme si body po remíze 3:3. Celkově se nám podzimní část sezóny příliš nevydařila, připsali jsme si 6 výher, jednu remízu a 6 proher, což nám při skóre 38:36 stačilo na 7. místo. V zimní přestávce jsme opět jezdili do haly v Újezdě a opět byla jarní část sezóny velmi špatná, když jsme se jen 2x radovali z vítězství, 5x jsme remizovali a 6x prohráli. V konečné tabulce jsme skončili až na 10. místě s pouhými 22 body a se skóre 72:72. Nejlepším střelcem v této sezóně byl náš kanonýr Jirka Ruprecht s 32 góly.

 


 

2015-2016


Do nové sezóny jsme vstoupili s jedinou změnou a na pár zápasů jsme angažovali Dominika Hořína, který s námi vydržel bohužel jen 4 zápasy. V létě jsme se představili na turnaji v Nákle, kde jsme skončili opět na čtvrtém místě. V srpnu jsme opět pořádali turnaj o „Buldočí kost“. V základní skupině jsme skončili na 2. místě a ve čtvrtfinále jsme narazili na FC Prales, toto utkání skončili v normální hrací době 0:0, ale v penaltách čaroval náš gólman David Šišma a šli jsme dál. V semifinále jsme bohužel podlehli týmu SK Náklo 1:0 a v zápase o třetí místo jsme již neměli tolik sil a podlehli jsme týmu Pohoda 2:0 a skončili jsme na 4. místě.

V této sezóně jsme měli opět ve skupině našeho největšího rivala Dřeváky Pňovice, kteří spadli ze třetí ligy, ale v úvodním zápase sezóny nám uštědřili tvrdý debakl 5:1. Podzimní část sezóny nebyla z našeho pohledu příliš vydařená a připsali jsme si 6 výher, jednu remízu, 6 proher a to stačilo na 7. místo při skóre 38:38. V zimní přestávce jsme opět jezdili do haly v Újezdě a opět byla jarní část sezóny horší. Na jaře jsme si připsali 5 výher, jednu remízu a 7 proher a skončili jsme stejně, jak v minulé sezóně až na 10. místě při záporném skóre 68:75.

Nejlepším střelcem byl opět Jirka Ruprecht, který ale odehrál bohužel jen 15 zápasů, ve kterých vstřelil 24 gólů. Tahle sezóna se střelecky povedla také našemu štírkovi v obraně, Laďovi Kohlovi, který dal v 19 zápasech úctyhodných 20 gólů.

 


 

2016-2017

 


Pro tuhle sezónu jsme do útoku angažovali Václava Vymětala, ale ten ve 12 zápasech nevstřelil žádný gól a tak se s naším dresem po podzimní části sezóny rozloučil. V létě jsme se opět představili na turnaji v Nákle, kterého se tentokrát zúčastnilo 16 týmů a my skončili na 9. místě. V srpnu jsme pořádali opět turnaj „O Buldočí kost“, v základní skupině jsme skončili s jedinou výhrou na třetím místě a v druhé skupině dominoval loňský vítěz SK Náklo, tento tým vyhrál všechny zápasy se skóre 21:1. Ve čtvrtfinále jsme narazili na tým Ates a šli jsme dál po hladkém vítězství 5:0. V semifinále jsme byli svědky legendární chvilky našeho obránce Honzy Šišmy, který vstřelil oba naše góly a my šli po vítězství 2:1 nad Zeleným Baletem do finále, kde nás čekal nadupaný tým SK Náklo. Finále pro nás začalo katastrofálně, když jsme po pěti minutách prohrávali 2:0, ale naději po přihrávce Jirky Ruprechta vykřesal Michal Šišma, který poslal míč mezi nohama gólmana SK Náklo do sítě. V druhém poločase jsme se dočkali vyrovnání, když Kuba Štábl přihrál Jirkovi a ten srovnal. Tým SK Náklo bušil do naší obrany, ale David Šišma v bráně čaroval a dotáhl nás do penalt. V penaltách všichni naši střelci uspěli a náš gólman dokázal zlikvidovat jednu penaltu našlapaného týmu SK Náklo, takže jsme se stali vítězi tohoto turnaje a pořádně jsme to oslavili.

Do podzimní části jsme vstupovali utkáním s Dřevákama a toto utkání se proměnilo v galapředstavení Radka Festa, který vstřelil 5 gólů a my se radovali z vítězství 6:3. Úvodní utkání podzimní části bylo jedním z mála světlých okamžiků, protože se nám vůbec nedařilo a jen 4x jsme se radovali z vítězství, 2x jsme remizovali a 6x prohráli, což nám stačilo až na 10. místo se skóre 20:28. V zimě jsme opět jezdili do haly v Újezdě a ani tentokrát nebyla jarní část vůbec dobrá, když jsme si opět připsali jen 4 vítězství a skončili jsme až na 9. místě s velmi hrozivým skórem 51:66. Nejlepším střelcem byl opět Jirka Ruprecht, který ale odehrál jen 11 zápasů, protože začal pracovat v Praze, ale i tak dokázal vstřelit 18 gólů. Druhým nejlepším střelcem byl hlavně kvůli galapředstavení s Dřevákama Radek Fest, který vstřelil v 18 zápasech 13 gólů.

 

 

2017-2018

 


 

Pro novou sezónu nastaly v našem kádru dvě změny, do obrany se po několika strávených sezónách u mužů vrátil Luba Čunderle a do útoku jsme angažovali Kubu Stavěla. Naopak náš tým po několika sezónách opustila opora zadních řad a to Honza kráčmar.

V létě jsme se představili opět na turnaji v Nákle s skončili jsme opět až na 9. místě z 15 týmů. V srpnu jsme pořádali tradiční turnaj „O Buldočí kost“, už v základní skupině jsme se utkali se Dřevákama a náš vzájemný zápas skončili 1:1, ale postupovali jsme až z 2. místa, protože Dřeváci měli lepší skóre. Ve čtvrtfinále jsme na penalty vyřadili tým SK Náklo, ale v semifinále jsme bohužel na penalty podlehli týmu Académica a v utkání o třetí místo jsme na penalty podlehli našemu největšímu rivalovi Dřevákům Pňovice a skončili jsme na 4. místě.

V úvodním zápase podzimu jsme na domácím hřišti deklasovali tým KMK Březové 7:1 a nejvíc byl vidět Jirka Ruprecht, který vstřelil 4. góly. Podzimní část nebyla špatná, připsali jsme si 5 výher, jednu remízu, 5 proher a stačilo nám to na 6. místo při skóre 40:37. V podzimní přestávce jsme opět jezdili do haly v Újezdě a i tentokrát nebyla jarní část příliš povedená, když jsme si připsali 5 vítězství a 7 porážek, což nám v konečné tabulce stačilo na pěkné 6 místo. Náš úhlavní rival Dřeváci Pňovice byli v této sezóně až na 11. místě, takže jsme měli důvod to pořádně oslavit.

Nejlepším střelcem v té sezóně byl Jirka Ruprecht, který vstřelil ve 20 zápasech rekordních 41 gólů a rozhodl se po sezóně zkusit štěstí u mužů.


2018-2019


Po odchodu Jirky Ruprechta do mužů, nám bylo jasné, že už nebude za nás hrát tolik zápasů a navíc se přidala absence Radka Festa, který odletěl na služebku do Saúdské arábie. Od týmu také odešel Kuba Stavěl, který se připojil k týmu Darkside z Olomouce. Do nové sezóny jsme tedy angažovali Kubu Chrudinu a Káju Jurkoviče.

Výrazná změna také nastává v povrchu našeho hřiště, když šotolinu nahrazuje umělá tráva 5. generace a první soutěžní zápas na novém povrchu hrajeme 2.11.2018.

V letní přestávce jsme se již nezúčastnili turnaje v Nákle, ale soustředili jsme se jen na náš turnaj „O Buldočí kost“, kterého se zúčastnilo 7 týmů a v systému každý s každým jsme jen jednou prohráli s Hanáckou šlechtou 1:0 a obsadili jsme 2. místo za naším jediným přemožitelem. V letní přestávce jsme také uspořádali tři letní kina, která byla hojně navštěvována místními i přespolními občany.

Do podzimní části sezóny jsme vstoupili vítězstvím 6:4 nad úhlavním rivalem rivalem Dřevákama Pňovice. Celkově se nám podzimní část sezóny velmi povedla, když jsme si připsali 7 výher, 3 remízy a jen dvě prohry a figurovali jsme na 2. místě se skóre 52:37. Po podzimu jsme začali nahlas mluvit o postupu do třetí ligy.

V podzimní přestávce jsme každou sobotu trénovali na nové umělce. V lednu jsme uspořádali turnaj o „Pňovský trs trávy“ a v březnu jsme uspořádali předsezónní turnaj týmů malé kopané.

Kvalitní zimní příprava nám pomohla v jarní části sezóny, když jsme si připsali 7 výher, jednu remízu a 4 prohry, což nám stačilo celkově na 3. místo v konečné tabulce se skóre 87:76 a po rozpadu druhého týmu tabulky Újezd boys, jsme slavili postup do třetí ligy.

Nejlepším střelcem se stal Kuba Štábl, který ve 22 zápasech vstřelil 24 gólů. Jirka Ruprecht odehrál jen 11 zápasů a vstřelil 12 gólů. Výraznou měrou k postupu do třetí ligy přispěl i Laďa Kohl, který vstřelil v 19 zápasech 15 gólů a také Kája Jukrovič, který dal ve 12 zápasech 9 gólů.

 


 

2019-2020

 


V letní přestávce před naší první sezónou ve třetí lize jsme opět pořádali tradiční turnaj „O Buldočí kost“ a v základní skupině jsme skončili na druhém místě. V semifinále jsme po penaltách porazili Zelený Balet, ale ve finále jsme bohužel v penaltách nestačili na Hanáckou šlechtu a obsadili jsme konečné druhé místo. V letních měsících jsme opět pořádali tři letní kina, která se dočkala zaslouženého ohlasu a jejich návštěvnost byla velmi solidní.

Pro celou podzimní část naší první sezóny jsme utrpěli velkou ztrátu, když náš gólman David Šišma byl pokousán infikovaným komárem a měl velké zdravotní komplikace, které ho vyřadili ze hry a do brány tak musel na celý podzim Luba Čunderle.

V prvním zápase naší první sezóny ve třetí lize jsme na domácím hřišti přivítali tým Rotor LBT a utkání mělo obrovské tempo a nasazení, nakonec jsme to byli my, kdo se radoval po vítězství 4:3. Ve 4. zápase sezóny se nám zranil Kuba Štábl, který si poranil kotník a vyřadilo jej to na celou podzimní část sezóny. My se nevzdali a i přes dvě velmi citelné ztráty jsme bojovali a získali jsme 10 bodů za 5 vítězství, což nám stačilo po podzimní části sezóny na solidní 9. místo při skóre 49:61.

V zimní přestávce jsme opět každou sobotu trénovali na naší nové umělce a v lednu jsme uspořádali druhý ročník turnaje o „Pňovský trs trávy.

Jarní část sezóny bohužel poznamenala pandemie koronaviru a celá jarní část sezóny byla bohužel zrušena a zůstalo v platnost umístění po podzimní části sezóny a tak se i příští sezónu představíme ve třetí lize.

V nedohrané sezóně byl naším nejlepším střelcem Kája Jurkovič, který si připsal v 10 zápasech 12 gólů. Do šesti zápasů zasáhl i Jirka Ruprecht a připsal si 6 gólů.


2020-2021


V našem týmu došlo před naší druhou sezónou ke dvěma změnám, vrátil se Kuba Stavěl a poprvé v soutěžních zápasech náš dres začal oblékat Peťa Čep. Naopak v našem týmu po několika sezónách skončil náš špílmachr Radek Fest.

V letní přestávce jsme opět pořádali tradiční turnaj „O Buldočí kost“. V základní skupině se nám vůbec nedařilo a obsadili jsme až třetí místo. Ve čtvrtfinále jsme se utkali s týmem FC Skrbeň a po výhře 3:1 jsme postoupili do semifinále, ve kterém jsme se utkali s týmem Lachtani, což byli fotbalisti hrající za Litovel, Uničov a Šternberk, bohužel jsme utrpěli očekávaný debakl 6:0 a čekalo nás utkání o třetí místo. V tomto utkání jsme nastoupili proti týmu Hanácká šlechta a šli jsme brzo do vedení, ale to jsme neudrželi a o vítězi museli rozhodnout penalty. Na penalty je specialista náš gólman David Šišma, který dvě zneškodnil a tak jsme obsadili v těžké konkurenci pěkné třetí místo. V letních měsících jsme opět pořádali tři letní kina, ale ty se asi i vzhledem k obavám občanů z koronaviru nesetkaly s takovým diváckým ohlasem a jejich návštěvnost byla nízká.

Do naší druhé sezóny ve třetí lize jsme vstoupili zápasem s naším největším rivalem Dřevákama a uštědřili jsme jim debakl 9:6, když čtyři góly vstřelili Kuba Štábl i Peťa Čep. Kvůli pandemii koronaviru jsme v podzimní části sezóny odehráli bohužel jen 7 zápasů, ve kterých jsme 3x zvítězili, jednou remizovali a 3x prohráli, což nám při skóre 40:33 stačí na velmi pěkné 5. místo, jen o bod za Dřevákama. Pokud epidemiologická situace dovolí, tak se zbývajících 6 kol z podzimní části bude dohrávat na jaře roku 2021.

Po podzimní části sezóny je naším nejlepším střelcem Peťa Čep, který vstřelil 9 gólů. Náš tým naštěstí netáhne jen jeden střelec a 8 gólů si na podzim připsal Kája Jurkovič i Kuba Štábl, 7 góly přispěl k pátému místu také Jirka Ruprecht, který nastoupil jen ke dvěma zápasům.

 

 

 

 

 

Výsledky

SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022

# Tým B
1 FC Peklo NV 21
2 SK Profit NV 17
3 Dřeváci 15
4 FC Nasa 14
5 Zákl. Hnoyland 14
6 BULLDOGS 12
7 FK Rozvadovice 12
8 Buldog Unčovice 12
9 AC Karasov 11
10 KZT Štěpánov 10
11 Sokol Žerotín 8
12 KMK Březové 5
13 MK Dl.Loučka 5

Hráčské statistiky

Čisté konto
# Název Čisté konto
1 David Šišma 1
Žluté karty
# Název Žluté karty
1 David Šišma 2
2 Karel Jurkovič 1
- Ondřej Plotycia 1
- Jan Šišma 1
- Jakub Štábl 1
- Patrik Štábl 1
Červené karty
# Název Červené karty
1 Jan Šišma 1
Góly
# Název Góly
1 Karel Jurkovič 14
2 Petr Čep 6
- Patrik Štábl 6
- Libor Zatloukal 6
5 Jan Šišma 3
6 Ladislav Kohl 2
- Jakub Štábl 2
- Jakub Chrudina 2
9 Ondřej Plotycia 1