Sraz na domácí utkání vždy 45 minut před začátkem utkání! Odjezd na venkovní zápasy od Slunečnice, a to 45 minut před začátkem.

Tipovací soutěž opět probíhá! Cena pro vítěze je tekutá strava. Stačí se jen zaregistrovat po vstupu do sekce TIPLIGA

• : Fotky z kosti budou do 14 - dnů.
  • : Fotky z buldočí kosti budou do 14 dnů. Díky za trpělivost.
  • : Pro návštěvníky hledající fotky pro rychlejší orientaci lze použít LINK NA GALERII ZDE «link»
  • Jiří Krop : Fotky ASAP. Jsem teď dosti zasekaný snad v průběhu týdne.
  • admin : Fotky také ihned dodány do fotogalerie ; - )
  • Jiří Krop : Fotky ze zápasů v galerii pod každým článkem, mimo Plantoše a Štarnov kde jsem nebyl jsou všude .
  • Jiří Krop : «link»
  • Jiří Krop : Fotky prvního kola nové ligy.

23. kolo: Bulldogs Pňovice vs. FK Rozvadovice

Ve 23. kole jsme na domácím hřišti přivítali asi v nejsilnější sestavě podzimu tým FK Rozvadovice, kterému jsme měli co vracet, protože v Rozvadovicích jsme prohráli 7:0. Po celý zápas jsme byli lepším týmem, ale bohužel jsme neproměnili řadu vyložených příležitostí a utkání skončilo remízou 2:2.

Vstup do zápasu jsme měli katastrofální, když ve 2. minutě zápasu hostující gólman vyhodil míč až před naší bránu na svého kapitána, ten sklepl svému spoluhráči, který poslal hostující tým povedenou střelou z voleje do vedení - 0:1. Inkasovaný gól nás ještě více namotivoval a na hostující svatyni se valil jeden útok za druhým. V 5. minutě byl blízko vyrovnání Kája, ale neprostřelil hostujcího gólmana. V 10. minutě zápasu Kája vymíchal hostujícího obránce, přihrál na Jirku, ale ten bohužel promáchl. Ve 12. minutě zápasu to zkoušel individuálně Laďa, ale bohužel jen napálil jednoho z hostujících obránců. V 15. minutě mohli hosté navýšit svoje vedení, když jejich útočník postupoval sám na našeho gólmana, ale Davča vytáhl fantastický zákrok a udržel nás ve hře. V 18. minutě zápasu Kája nahrával Liborovi a ten místo zakončení ještě vracel před bránu zpátky Kájovi, na což hostující gólman dokázal zareagovat a míč lapil. Ve 20. minutě zápasu Kája přihrál Jirkovi Kropáčovi a ten povedenou střelou levačkou k tyči vyrovnal - 1:1. Ve 22. minutě zápasu jsme mohli jít do vedení, když Kája sám před hostujícím gólmanem zkoušel kličky a snažil se ho přehodit, ale i tohle hostující gólman zneškodnil. Ve 25. minutě zápasu se střeleckým pokusem prezentoval opět Laďa, ale jeho pumelice skončila na noze jednoho z hostujících obránců. Ve 26. minutě mohli jít hosté podruhé v zápase do vedení, ale pumelici hostujícího útočníka zneškodnil náš gólman. Ve 28. minutě byl blízko gólu Kája, ale jeho pokus vytěsnil hostující gólman na roh, takže  byl stav po prvním poločase 1:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili velkým náporem a zatažený hostující tým se jen bránil. Ve 35. minutě zápasu prošel podél lajny Kája a servíroval míč před odkrytou bránu Jirkovi, ale ten nedokázal v obrovské šanci zakončit. Ve 38. minutě zápasu vypustil svou pumelici Laďa a promasíroval záda jednoho z hostujících hráčů. Ve 40. minutě zápasu byl blízko gólu Kája, ale jeho pokus dokázal zblokovat jeden z hostujících obránců. Ve 44. minutě zápasu si naběhl na roh Paťa, ale jeho povedený pokus dokázal hostující gólman se štěstím vytěsnit mimo tři tyče. Ve 46. minutě zápasu náš gólman vytáhl míč a servíroval jej před bránu na Káju, který mířil těsně mimo šibenici. Ve 48. minutě zápasu jsme šli konečně do vedení, když Jirka Ruprecht vystihl přihrávku hostujícího obránce a tečoval ji tak šikovně, že míč skončil v síti - 2:1. V 50. minutě bylo bohužel opět srovnáno, když hostující hráč házel aut na svého spoluhráče a ten poslal míč hlavou přesně k tyči - 2:2. V 53. minutě nás mohl poslat do vedení Jirka Kropáč, ale jeho pokus šel těsně mimo. V 56. minutě zápasu Kája vymíchal hostujícího obánce, ale bohužel si vylámal zuby na hostujícím gólmanovi. V 58. minutě neuspěl se svým pokusem ani Jirka, když poslal svůj projektil těsně mimo. V 59. minutě mohli uděřit ještě hosté, ale pokus hostujícího útočníka letěl hodně mimo a tak si oba týmy připsaly do tabulky bod za remízu 2:2.

Bulldogs Pňovice vs. FK Rozvadovice 2:2 (1:1)

Branky: Kropáč J., Ruprecht J.

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Kohl L., Štábl P., Kropáč J. - Zatloukal L., Jurkovič K., Ruprecht J.