Sraz na domácí utkání vždy 45 minut před začátkem utkání! Odjezd na venkovní zápasy od Slunečnice, a to 45 minut před začátkem.

Tipovací soutěž opět probíhá! Cena pro vítěze je tekutá strava. Stačí se jen zaregistrovat po vstupu do sekce TIPLIGA

• : Fotky z kosti budou do 14 - dnů.
  • : Fotky z buldočí kosti budou do 14 dnů. Díky za trpělivost.
  • : Pro návštěvníky hledající fotky pro rychlejší orientaci lze použít LINK NA GALERII ZDE «link»
  • Jiří Krop : Fotky ASAP. Jsem teď dosti zasekaný snad v průběhu týdne.
  • admin : Fotky také ihned dodány do fotogalerie ; - )
  • Jiří Krop : Fotky ze zápasů v galerii pod každým článkem, mimo Plantoše a Štarnov kde jsem nebyl jsou všude .
  • Jiří Krop : «link»
  • Jiří Krop : Fotky prvního kola nové ligy.

25. kolo: Bulldogs Pňovice vs. FC Rataje

Ve 25. kole jsme na domácím hřišti přivítali tým FC Rataje, se kterým jsme na jaře prohráli v Ratajích 3:2. Oproti sestavě z posledního zápasu v Horce jsme se museli z různých důvodů obejít více než o polovinu sestavy a nejcitelnější ztrátou byla absence naší brankářské jedničky Davida Šišmy. Zápas s Ratajema přinesl obrat sezony, když jsme po prvním poločase vedli 5:1, ale po kolapsu ve druhém poločase si odvezly všechny body Rataje, protože zvítězili 8:7.

Do zápasu jsme vstoupili bez střídání, ale diktovali jsme tempo hry. V 5. minutě zápasu Kája přihrál Peťovi, který si povodil dva hostující obránce a zakončil přesně k tyči - 1:0. V 10. minutě zápasu bylo v našem táboře ještě veseleji, když Peťa našel Jirku a ten povedenou střelou k tyči navýšil naše vedení - 2:0. Ve 14. minutě zápasu Kája skvěle obešel hostujícího obránce a nedal šanci hostujícímu gólmanovi - 3:0. Za stavu 3:0 nám dorazil jeden hráč na střídání a tím byl Kuba Štábl. V 17. minutě zápasu se hosté dostali poprvé k výraznějšímu ohrožení naší svatyně a po obrovské chybě našeho obránce z toho bylo snížení - 3:1. Ve 20. minutě zápasu nám vrátil tříbrankové vedení svým pohotovým zakončením Peťa Čep - 4:1. O chvíli později mohli hosté snížit, ale náš gólman předvedl vynikající zákrok. Ve 25. minutě zápasu Kája obešel hostujícího obránce, přihrál Jirkovi a ten i přes skluz hostujícího obránce zakončil skvěle k tyči - 5:1. V závěru prvního poločasu mohli ještě hosté snížit, ale náš gólman vytáhl skvělý zákrok a tak jsme po prvním poločase vedli 5:1.

Do druhého poločasu jsme nastoupili jak vítězové Ligy mistrů, ale hráči Ratají nás velmi brzo vrátili nohama na zem. Ve 33. minutě jsme si špatně rozebrali hráče při rohu a úplně volný hostující hráč snížil - 5:2. Ve 35. minutě prohrál jeden z našich hráčů souboj u lajny a přečíslení vyřešili hráči Ratají skvěle - 5:3. Ve 38. minutě zápasu přihrál Kája Peťovi Čepovi a ten povedenou střelou zkompletoval hattrick - 6:3. Ve 42. minutě zápasu přihrál v tísni hostující útočník svému spoluhráči před bránou a ten snížil - 6:4. Ve 45. minutě zápasu vypustil hostující hráč pumelici skoro z poloviny hřiště a ta zapadla přesně k tyči - 6:5. My bohužel nebyli v druhém poločasu na hřišti a na naší bránu se valil jeden útok za druhým. Náš náhradní gólman spoustu střeleckých pokusů zneškodnil, ale ve 48. minutě se hosté dostali k dalšímu přečíslení a na zakončení do prázdné brány nemohl náš gólman zareagovat - 6:6. V prvním poločase jsme velmi snadno prostupovali hostující obranou, ale v druhém jsme se jen bránili. V 50. minutě jsme mohli jít do vedení, když Michal vyslal skvělou přihrávkou Kubu Štábla, který postupoval sám na gólmana, ale bohužel jej nedokázal prostřelit. V 53. minutě zápasu šli Rataje poprvé do vedení, když jejich hráč zakončoval do prázdné a dokonal neuvěřitelný obrat hostuijícího týmu - 6:7. V 55. minutě zápasu jsme zahrávali roh a Kája si všiml nabíhajícího Peti Čepa a ten pumelicí k tyči vyrovnal - 7:7. My se snažili v závěru zápasu strhnout misky vah na naši stranu, ale v 58. minutě zápasu jsme nechali před naším gólman úplně volného hostujícího útočníka a ten se bohužel nemýlil - 7:8. Závěr zápasu si hostující tým už pohlídal a odvezl si vítězství 8:7.

V Horce jsme odehráli nejlepší zápas podzimu a je obrovská škoda, že nám v dnešním utkání chybělo tolik hráčů, protože nám ve druhém poločase došly očividně síly a tak jsme bohužel i přes výborný první poločas dneska na body nedosáhli.

Bulldogs Pňovice vs. FC Rataje 7:8 (5:1)

Branky: Čep P. 4, Kropáč J. 2, Jurkovič K.

Sestava: Ploticia O. - Šišma M., Čep P., Kropáč J. - Štábl J., Jurkovič K.