Sraz na domácí utkání vždy 45 minut před začátkem utkání! Odjezd na venkovní zápasy od Slunečnice, a to 45 minut před začátkem.

Tipovací soutěž opět probíhá! Cena pro vítěze je tekutá strava. Stačí se jen zaregistrovat po vstupu do sekce TIPLIGA

• : Fotky z kosti budou do 14 - dnů.
  • : Fotky z buldočí kosti budou do 14 dnů. Díky za trpělivost.
  • : Pro návštěvníky hledající fotky pro rychlejší orientaci lze použít LINK NA GALERII ZDE «link»
  • Jiří Krop : Fotky ASAP. Jsem teď dosti zasekaný snad v průběhu týdne.
  • admin : Fotky také ihned dodány do fotogalerie ; - )
  • Jiří Krop : Fotky ze zápasů v galerii pod každým článkem, mimo Plantoše a Štarnov kde jsem nebyl jsou všude .
  • Jiří Krop : «link»
  • Jiří Krop : Fotky prvního kola nové ligy.

26. kolo: Arsenal Loučany vs. Bulldogs Pňovice

V posledním 26. kole jsme zajižděli do Loučan k utkání s místním Arsenalem Loučany. Domácí neprohráli sedm utkání a i na jaře si odvezli ze vzájemného zápasu v Pňovicích dva body za výhru 3:2. Jenže my se k poslednímu utkání sešli v silné sestavě, měli jsme mnohem více ze hry a po zásluze jsme si odvezli z Loučan dva body za vítězství 6:5.

Od samotného začátku utkání jsme se tlačili před domácí bránu a diktovali jsme tempo hry. Pozornost domácího gólmana vyzkoušeli Jirka i Kája a vedoucí gól doslova vysel ve vzduchu. V 5. minutě zápasu jsme již šli do vedení, když Jirka vymotal domácího obránce a předložil míč Kájovi, který nás poslal umístěnou pumelicí do vedení - 0:1. V 8. minutě zápasu dokázali domácí vyrovnat, když se jejich útočník trefil přesně k tyči - 1:1. O chvíli později jsme mohli jít do vedení, ale s Ondrovým pokusem si dokázal domácí gólman poradit. Na druhé straně se zaskvěl náš gólman proti pokusu domácího útočníka a vyrazil míč do bezpečí. Ve 12. minutě jsme šli opět do vedení, když Kája poslal míč na Ondru a ten nedal umístěnou střelou k tyči domácímu gólmanovi šanci - 1:2. V 15. minutě zápasu přihrál Jirka před odkrytou bránu Kájovi, ale na jeho zakončení patičkou dokázal bohužel domácí gólman zareagovat. V 18. minutě využili domácí naší špatné rozehrávky a bleskově vyrovnali - 2:2. Ve 20. minutě nám mohl vrátit vedení Jirka, ale jeho pokus domácí gólman zneškodnil. Ve 22. minutě zápasu přihrál Jirka Kájovi a ten se trefil parádně do šibenice - 2:3. O chvíli později mohl naše vedení navýšit Paťa, ale jeho pumelice šla těsně mimo. Ve 28. minutě zápasu zahrávali domácí přímák a míč se odrazil nešťasně od zad domácího hráče až do brány - 3:3. V závěru prvního poločasu to zkoušel ještě Kája, ale jeho pokus letěl těsně mimo a tak byl stav po prvním poločase 3:3.

Do druhého poločasu jsme vstoupili fantasticky, když Jirka přihrál ve 35. minutě zápasu Ondrovi a ten parádní střelou prostřelil domácího gólmana - 3:4. Ve 40. minutě zápasu bylo v našich řadách ještě veseleji, když Jirka Kropáč na středu hřiště skvěle potáhl míč, přihrál Kájovi a ten vymotal domácího obránce, přihrál Jirkovi, který vymetl pavučiny v šibenici - 3:5. Ve 44. minutě zápasu Ondra skvěle potáhl míč a přihrál před odkrytou bránu Kájovi, který bohužel nedokázal dostat míč do sítě. Domácí v závěru zápasu přidali a nás muselo mrzet, že jsme neproměnili víc šancí. Ve 46. minutě zápasu dokázal náš gólman ještě skvělým zákrokem zneškodnit pokus domácího útočníka. Ve 49. minutě zápasu již domácí snížili, protože na skvěle umístěnou střelu k tyči neměl náš gólman šanci zareagovat - 4:5. Domácím vlil tento gól krev do žil a rázem jich bylo plné hřiště. V 53. minutě zápasu jsme propadli na středu hřiště a domácí postupovali ve třech proti dvoum, střelu domácího útočníka ještě před naším gólmanem nešťastně tečoval jeden z našich obránců a bylo bohužel srovnáno - 5:5. V 55. minutě zápasu mohli jít domácí do vedení, ale náš gólman předvedl fantastický zákrok, rychle rozehrál na Jirku, který předložil míč Kájovi a ten pumelicí prostřelil domácího gólmana a poslal nás do vedení - 5:6. V 57. minutě zápasu se před naším gólmanem zjevil úplně volný domácí útočník, ale náš gólman ho včasným vyběhnutím zkušeně vychytal. V 59. minutě mohl definitivně rozhodnout Ondra, ale bohužel přestřelil. V poslední minutě zápasu to zkoušel ještě z úhlu domácí útočník, ale nedokázal trefit prostor mezi třema tyčema a tak jsme mohli slavit vítězství 6:5.

Sezóna se nám podařila zakončit vítězně, ale v mnoha zápasech jsme byli lepším týmem a bohužel jsme ztratili příliš mnoho bodů, takže je 10. místo zklamáním. Náš posílený tým má jistě na víc a určitě se to projeví v příští sezóně v roce 2022.

Arsenal Loučany vs. Bulldogs Pňovice 5:6 (3:3)

Branky: Jurkovič K. 3, Ploticia O. 2, Ruprecht J.

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Štábl P., Kropáč J. - Ruprecht J., Jurkovič K., Ploticia O.