Sraz na domácí utkání vždy 45 minut před začátkem utkání! Odjezd na venkovní zápasy od Slunečnice, a to 45 minut před začátkem.

Tipovací soutěž opět probíhá! Cena pro vítěze je tekutá strava. Stačí se jen zaregistrovat po vstupu do sekce TIPLIGA

• : Fotky z kosti budou do 14 - dnů.
  • : Fotky z buldočí kosti budou do 14 dnů. Díky za trpělivost.
  • : Pro návštěvníky hledající fotky pro rychlejší orientaci lze použít LINK NA GALERII ZDE «link»
  • Jiří Krop : Fotky ASAP. Jsem teď dosti zasekaný snad v průběhu týdne.
  • admin : Fotky také ihned dodány do fotogalerie ; - )
  • Jiří Krop : Fotky ze zápasů v galerii pod každým článkem, mimo Plantoše a Štarnov kde jsem nebyl jsou všude .
  • Jiří Krop : «link»
  • Jiří Krop : Fotky prvního kola nové ligy.

2. kolo: Bulldogs Pňovice vs. Dřeváci Pňovice

V prvním našem utkání v nové sezóně jsme se představili ve druhém kole na domácím hřišti v derby s Dřevákama. K utkání jsme se sešli v poměrně silné sestavě, chyběl jen náš kanonýr Jirka Ruprecht a Oťas. Dřeváci mělli v utkání k dispozici Tomáše Macháčka, který byl rozdílovým hráčem, vstřelil 5 gólů a Dřeváci zvítězili 7:3.

Od začátku utkání byli Dřeváci aktivnějším týmem a v 10. minutě zápasu šli do vedení, když Tomáš Macháček poslal míč na Radka Šmoldasa a ten střelou k tyči poslal Dřeváky do vedení - 0:1. My mohle ve 12. minutě vyrovnat, když Kája zatáhl míč, přihrál jej Kubovi Štáblovi, ale jeho pokus vyrazil gólman Dřeváků Kuba Hlaváč k Paťovi, který bohužel nedokázal zamířit mezi tři tyče. O chvíli později mohli Dřeváci navýšit svoje vedení, ale náš gólman David nás vynikajícím zákrokem podržel. Ve 14. minutě minutě Kája potáhl míč a přihrál jej nabíhajícímu Kubovi Štáblovi, který bohužel poslal míč mimo hostující svatyni. V 15. minutě zápasu jsme obstřelovali hostující bránu a míč se dostal až k Honzovi, který již neměl problém vyrovnat - 1:1. V 17. minutě zápasu podklouzl jeden z hostujících hráčů na středu hřiště a my toho využili k vedoucí brance, kterou vstřelil Paťa - 2:1. Po naší brance se ozvaly řeči o fair play, takže jsme nechali v duchu fair play vstřelit Dřeváky vyrovnávací gól - 2:2. Ve 20. minutě zápasu nás mohl poslat do vedení Laďa, ale s jeho zakončením si dokázal gólman Dřeváků poradit. Ve 22. minutě jsme na půli hřiště zbytečně přišli o míč a Dřeváci toho dokázali bleskově využít, když Tomáš Macháček nedal svou pumelicí Davidovi šanci - 2:3. Ve 25. minutě zápasu se Dřevákům povedla akce na jeden dotek s gólovým efektem - 2:4. V závěru prvního poločasu mohl ještě snížit Kája, ale bohužel se mu to nepovedlo a tak jsme si šli odpočinout za nepříznivého stavu 2:4.

Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi špatně, protože jsme dali příliš prostoru Tomáši Macháčkovi a ten povedenou střelou k tyči navýšil vedení Dřeváků - 2:5. Ve 40. minutě to vypadalo z našeho pohledu ještě hůř, když se míč dostal opět k Tomášovi Macháčkovi a ten vždy ví, co s balónem, takže přešel přes našeho obránce a rozvlnil síť za naším gólmanem - 2:6. Ve 43. minutě jsme mohli snížit, když Kája potáhl míč a přihrál jej Peťovi Čepovi, kterého bohužel vychytal skvělým zákrokem Kuba Hlaváč. Ve 46. minutě mohli Dřeváci navýšit svoje vedení, ale náš gólman předvedl dva vynikající zákroky. Ve 48. minutě zápasu si náš gólman vybral slabší chvilku, když střela Tomáše Macháčka z ucvitvé vzdálenosti skončila až v síti - 2:7. V závěru zápasu jsme si ještě chtěli zahrát fotbal a měli jsme snahu něco udělat s výsledkem, ale často jsme naráželi na výborně chytajícího Kubu Hlaváče. V 55. minutě zápasu se nám ho konečně povedlo překonat, když Kája poslal míč na Peťu Čepa, který obešel hostujícího obránce a poslal míč nechytatelně k tyči - 3:7. V 56. minutě mohl snížit Poulis, ale i jeho pokus dokázal gólman Dřeváků zlikvidovat. V 57. minutě se k míči dostal při chuti hrající Tomáš Macháček, prolétl naší obranou, ale náš gólman předvedl fantastický zákrok a nedovolil mu přidat další gól. V úplném závěru zápasu jsme měli ještě dvě velmi dobré šance ke snížení, ale tu první zblokoval hostující obránce a proti druhé se vytasil se skvělým zákrokem Kuba Hlaváč, takže se na skóre již nic nezměnilo a prohráli jsme 7:3.

V příštím kole zajíždíme na Velký pátek na nejhorší hřiště v Olomouckém kraji do Unčovic s cílem urvat vítězství a připsat si první dva body do tabulky.

Bulldogs Pňovce vs. Dřeváci Pňovice 3:7 (2:4)

Branky: Šišma J., Štábl P., Čep P.

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Šišma J., Kohl L., Štábl P. - Čep P., Pavlíček M., Jurkovič K., Štábl J.