Sraz na domácí utkání vždy 45 minut před začátkem utkání! Odjezd na venkovní zápasy od Slunečnice, a to 45 minut před začátkem.

Tipovací soutěž opět probíhá! Cena pro vítěze je tekutá strava. Stačí se jen zaregistrovat po vstupu do sekce TIPLIGA

• : Fotky z kosti budou do 14 - dnů.
  • : Fotky z buldočí kosti budou do 14 dnů. Díky za trpělivost.
  • : Pro návštěvníky hledající fotky pro rychlejší orientaci lze použít LINK NA GALERII ZDE «link»
  • Jiří Krop : Fotky ASAP. Jsem teď dosti zasekaný snad v průběhu týdne.
  • admin : Fotky také ihned dodány do fotogalerie ; - )
  • Jiří Krop : Fotky ze zápasů v galerii pod každým článkem, mimo Plantoše a Štarnov kde jsem nebyl jsou všude .
  • Jiří Krop : «link»
  • Jiří Krop : Fotky prvního kola nové ligy.

4. kollo: Bulldogs Pňovice vs. KMK Březové

Ve 4. kole jsme na domácím hřišti přivítali poslední tým tabulky a tím je KMK Březové. K utkání jsme se sešli v poměrně silné sestavě, ze stabilních hráčů chyběli jen náš obávaný kanonýr Jirka Ruprecht a Otakar Kunčík. Utkání jsme měli po celou dobu pod kontrolou a připsali jsme si do tabulky dva body za vysoké vítězství 7:1.

Do utkání jsme vstoupili skvěle, když se Kája hned v první minutě zápasu prohnal po levé straně straně hřiště a předložil míč před bránu Peťovi Čepovi, který nás poslal povedenou střelou z první do vedení - 1:0. V 5. minutě zápasu bylo v našich řadách ještě veseleji, když si Peťa potáhl míč, obešel hostujícího obránce a střelou k tyči navýšil naše vedení - 2:0. O chvíli později jsme mohli vést již o tři góly, ale Laďova pumelice šla těsně mimo. V 10. minutě Kája potáhl míč a předložil jej Kubovi, ale ten nezamířil přesně. V 15. minutě zápasu se dostali poprvé v zápase k zakončení hosté, ale Davča si dokázal poradit. V 17. minutě zápasu Kája vymotal dva hostující obránce, ale s jeho pokusem si dokázal hostující gólman poradit. Ve 20. minutě zápasu Davča vyhodil míč na Káju, ten se prohnal po pravé straně hřiště a na jeho pumelici k tyči neměl hostující gólman šanci zareagovat - 3:0. Ve 23. minutě zápasu mohl Peťa zkompletovat hattrick, ale hostující gólman byl proti. Ve 25. minutě zápasu Paťa potáhl míč, poslal jej Laďovi a ten bohužel nastřelil tyč hostující svatyně. V samém závěru prvního poločasu ještě zamotal Kája hlavy hostujícím obráncům, ale míč poslal těsně mimo a tak jsme po prvním poločase vedli 3:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili obrovskou šancí Poulise, který ale bohužel hlavičkoval v záklonu a tak nedokázal dostat míč do sítě. Ve 35. minutě zápasu mohl navýšit naše vedení Laďa, ale ten sám před hostujícím gólmanem poslal míč z první těsně mimo. Ve 37. minutě byli hosté velmi blízko snížení, když jejich útočník trefil tyč a z následné dorážky trefili znovu tyč, od které se míč odrazil do zad našeho gólmana, od něj do břevna a pak naštěstí ven. Ve 38. minutě potáhl Peťa míč a poslal jej doprava nabíhajícímu Honzovi, ale ten pálil bohužel jen do boční sítě. Ve 39. minutě zápasu měli hosté další velkou příležitost ke snížení, když se míč odrazil od břevna na brankovou čáru a poté jej náš gólman vyrazil mimo. Ve 42. minutě mohl naše vedení navýšit Kája, ale hostující gólman předvedl povedený zákrok a nenechal se překonat. Ve 44. minutě zápasu se hosté konečně dočkali snížení, když míč propadl na jejich utočníka a ten nedal hlavou šanci našemu gólmanovi - 3:1. Naštěstí jsme hosty nenechali zdramatizovat zápas a ve 45. minutě zápasu si na roh skvěle naběhl Paťa a povedenou střelou z první navýšil naše vedení - 4:1. Ve 47. minutě potáhl Kája míč, našel Paťu a ten zamířil přesně k tyči - 5:1. Ve 48. minutě zápasu mohli hosté snížit, ale náš gólman předvedl skvělý zákrok a nenechal se překonat. V 52. minutě zápasu Kája vymotal dva hostující obránce, tváří v tvář hostujícímu gólmanovi zachoval chladnou hlavu a s přehledem poslal míč do sítě - 6:1. V 55. minutě motal Laďa hlavy hostujícím obráncům, už se chystal k zakončení, ale míč se dostal k Paťovi, ten jej poslal neomylně do sítě a zkompletoval hattrick - 7:1. V 58. minutě zápasu mohl Paťa přidat svůj čtvrtý gól, ale míč jen protečoval na Michala, který jej bohužel nedokázal poslat do sítě. V úplném závěru zápasu ještě zahrozili hosté, ale jejich útočník nedokázal zareagovat na přihrávku od svého spoluhráče a tak jsme mohli slavit vítězství 7:1.

Bulldogs Pňovice vs. KMK Březové 7:1 (3:0)

Branky: Štábl P. 3, Čep P. 2, Jurkovič K. 2

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Šišma J., Pavlíček M., Kohl L. - Jurkovič K., Čep P., Štábl J., Štábl P.