- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

9. kolo: AC Karasov vs. Bulldogs Pňovice

V 9. kole jsme zajížděli na šotolinu do Hynkova k utkání s místním týmem AC Karasov. V dnešním utkání jsme se museli obejít bez Jirky, Káji, Ladi, Honzy a i dlouhodobě zraněného Poulise. Naopak se v našem dresu poprvé v letošní sezóně představil Libor Zatloukal a po velmi dlouhé době taky Kuba Chrudina. V utkání jsme vedli 3:1, ale domácí dokázali vývoj utkání otočit a zvítězili 5:4.

Do utkání jsme vstoupili skvěle, když Peťa už ve 2. minutě zápasu potáhl míč a přihrál do běhu Liborovi, který nás poslal do vedení skvěle umístěnou střelou k tyči - 0:1. V 5. minutě zápasu využil domácí útočník nedorozumění mezi naším gólmanem a obráncem, když se dostal k vyraženému míči a poslal jej do sítě - 1:1. Libor klasicky motal hlavy domácím obráncům a ti měli co dělat, aby mu stíhali. V 10. minutě zápasu nás mohl poslat do vedení Peťa, ale jeho střelu dokázal na poslední chvíli zblokovat jeden z domácích obránců. V 18. minutě zápasu házel Kuba Štábl aut, domácí gólman si nechtěl srazit míč do sítě, tak se k míči moc neměl a ten se odrazil od tyče k Liborovi, který neměl problém dopravit míč do sítě - 1:2. Ve 20. minutě zápasu mohli domácí vyrovnat, ale náš gólman předvedl skvělý zákrok a nenechal se překonat. Ve 23. minutě zápasu nás domácí vykombinovali, ale našetěstí skončil jejich pokus jen na tyči. Ve 26. minutě zápasu prokličkoval Peťa celé hřiště, ale bohužel už mu nezbylo dost sil na pořádné zakončení. V závěru prvního poločasu to zkoušel ještě individuálně Libor, ale jeho pokus zblokoval jeden z domácích obránců a tak jsme po prvním poločase vedli 2:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět skvěle, když se ve 35. minutě zápasu dostal k míči Michal a dlouhým nákopem jej poslal na Libora, který postupoval sám na domácího gólmana, udělal ještě kličku vracejícímu se obránci a s přehledem poslal míč do sítě, čímž zkompletoval hattrick - 1:3. Domácí podporovaní svými fanoušky vrhli všechny síly do útoku a ve 38. minutě se dočkali snížení, když se prosadil jejich neobsazený útočník střelou k tyči - 2:3. Ve 40. minutě mohlo být vyrovnáno, ale náš gólman skvěle zneškodnil pumelici domácího útočníka. Ve 42. minutě se nechal jeden z našich hráčů velmi lacino obehrát před naší bránou a na pumelici k tyči nedokázal náš gólman zareagovat - 3:3. Ve 44. minutě jsme mohli jít opět do vedení, ale Kuba Štábl poslal míč bohužel jen do tyče. Ve 46. minutě zápasu domácí útočník vymotal dva naše obránce a prostřelil našeho gólmana - 4:3. Ve 48. minutě zápasu jsme mohli vyrovnat, když Kuba přihrál Liborovi, ale ten bohužel poslal míč těsně nad domácí svatyni. V 50. minutě zápasu mohli domácí navýšit svoje vedení, ale náš gólman jejich pokus skvěle zlikvidoval svým hrudníkem a poradil si i s následnou dorážkou. V 52. minutě zápasu zahrávali domácí roh, míč prošel na střed hřiště, kde jej napálil domácí utočník z uctivé vzdálenosti na bránu a jeho pokus skončil bohužel až v síti - 5:3. V 56. minutě zápasu Libor vymotal domácího obránce a poslal míč na nabíhajícího Kubu Chrudinu, který střelou k tyči snížil - 5:4. V 59. minutě zápasu zlikvidoval náš gólman pokus domácího útočníka a poslal míč do běhu Liborovi, kterému už na značně rozbitém terénu míč bohužel utekl a tak nebylo z nadějného brejku žádné ohrožení pro domácí bránu. V úplném závěru zápasu jsme zvládli ještě jeden nákop na domácí bránu, ze kterého ale bohužel už nic nebylo a tak jsme odjeli z Hynkova bohužel bez bodů.

AC Karasov vs. Bulldogs Pňovice 5:4 (1:2)

Branky: Zatloukal L. 3, Chrudina J.

Sestava: Šišma D. - Štábl P., Šišma M., Čep P. - Zatloukal L., Chrudina J., Štábl J.