Sraz na domácí utkání vždy 45 minut p?ed za?átkem utkání! Odjezd na venkovní zápasy od Slune?nice, a to 45 minut p?ed za?átkem.

Tipovací sout?ž op?t probíhá! Cena pro vít?ze je tekutá strava. Sta?í se jen zaregistrovat po vstupu do sekce TIPLIGA

• : Fotky z kosti budou do 14 - dn?.
  • : Fotky z buldo?í kosti budou do 14 dn?. Díky za trp?livost.
  • : Pro návšt?vníky hledající fotky pro rychlejší orientaci lze použít LINK NA GALERII ZDE «link»
  • Ji?í Krop : Fotky ASAP. Jsem te? dosti zasekaný snad v pr?b?hu týdne.
  • admin : Fotky také ihned dodány do fotogalerie ; - )
  • Ji?í Krop : Fotky ze zápas? v galerii pod každým ?lánkem, mimo Plantoše a Štarnov kde jsem nebyl jsou všude .
  • Ji?í Krop : «link»
  • Ji?í Krop : Fotky prvního kola nové ligy.

Celkem zobrazení:

V 11. kole jsme se p?edstavili v hodn? pro?ídlé sestav? na šotolce ve Št?pánov? v utkání s místním týmem KZT Št?pánov. Mnohem po?etn?jší domácí byli efektivn?jší v prom??ování svých šancí a my bohužel odjeli dom? s prázdnou po porážce 5:1.

Domácí v?domi si toho, že mají ?ty?i hrá?e na st?ídání, tak na nás hned od za?átku utkání vlétli. Náš gólman byl hned od úvodního hvizdu v permanenci. Paradoxn? jsme mohli jít do vedení my, když se Kája v 5. minut? zápasu zjevil p?ed domácím gólmanem, ale ten dokázal na jeho pokus zareagovat a vyt?snit mí? na roh. V 10. minut? zápasu p?ešel jeden z domácích úto?ník? po lajn? p?es našeho obránce a st?ílený centr na bránu te?oval jeden z našich hrá?? za záda našeho bezmocného gólmana – 1:0. Ve 12. minut? zápasu mohl Michal vyzkoušet pozornost domácího gólmana, ale všiml si lépe postaveného Kuby Štábla, který ale bohužel poslal mí? t?sn? mimo. V 15. minut? zápasu prošel po lajn? domácí úto?ník a poslal mí? p?ed bránu, kde jej jeho spoluhrá? uklidil do sít? – 2:0. V 17. minut? zápasu využili domácí naší špatné rozehrávky a hrá? postupující sám na našeho gólmana nem?l problém s navýšením vedení svého týmu – 3:0. V 19. minut? zápasu házel Kája aut na Michala, který v obrovské šanci bohužel p?est?elil. Ve 20. minut? zápasu Kája vymíchal domácí obránce, ale na jeho pokus dokázal domácí gólman zareagovat. Ve 22. minut? Honza skv?le prošel po lajn?, ale svou p?ihrávkou bohužel zahnal Kubu až k lajn? a tak z nad?jn? vyhlížející šance v?bec nic nebylo. Ve 24. minut? zápasu vymotal Kája domácího obránce a poslal mí? na Kubu, který nedokázal zakon?it mezi t?i ty?e a poslal mí? t?sn? mimo. V záv?ru prvního polo?asu to zkoušel ješt? individuáln? Kája, ale jeho pokus dokázal domácí gólman zlikvidovat a tak jsme po prvním polo?ase prohrávali 3:0.

Do druhého polo?asu jsme vstoupili velmi špatn?, když domácí hned ve 33. minut? zápasu navýšili po pohledné kombinaci svoje vedení – 4:0. ?tvrtý inkasovaný gól rozohnil našeho gólmana a ten se ve 35. minut? nadechl k velkému sólu a vydal se až na polovinu h?išt?, kde p?ihrál Michalovi a jeho te?ovaná st?ela skon?ila až na b?evn? domácí svatyn?. V druhém polo?ase nám již docházeli síly a vznikala velká okénka v naší obran?, ale náš gólman ?aroval a p?edevším jeho zásluhou nedocházelo k navyšování náskoku domácího týmu. Ve 44. minut? zápasu se dostal k zakon?ení Kája, ale i s tímto pokusem si dokázal domácí gólman poradit. Ve 48. minut? zápasu se dostali domácí k p?e?íslení t?í na jediného našeho obránce, ale na st?elu po jejich povedené kombinaci dokázal náš gólman zareagovat, bohužel mí? chytil o pár centimetr? za ?árou a tak se domácí radovali z dalšího gólu – 5:0. V 51. Minut? zápasu jsme byli velmi blízko ke gólu, když Kuba trefil ty? domácí svatyn?. V 53. minut? zápasu Kuba Štábl obešel domácího obránce, poslal mí? na Káju a ten st?elou k ty?i vst?elil aspo? náš ?estný gól – 5:1. V 55. minut? mohl Kája naše vedení navýšit, ale proti byl op?t domácí gólman. V záv?ru zápasu jsme již v?bec nestíhali domácím hrá??m, kte?í se stále hnali za dalšími góly, ale náš gólman p?edvád?l jeden vynikající zákrok za druhým, bohužel to na výhru dnes nesta?ilo a prohráli jsme ve Št?pánov? 5:1.

KZT Št?pánov vs. Bulldogs P?ovice 5:1 (3:0)

Branky: Jurkovi? K.

Sestava: Šišma D. – Šišma M., Šišma J., Chrudina J. – Jurkovi? K., Štábl J.