Tabulka

# Tým OZ B
3 Buldog Unčovice 51:45 18
4 SK Profit NV 51:42 17
5 BULLDOGS 64:59 17
6 Dřeváci 57:56 16
7 KZT Štěpánov 33:39 13

Minulý zápas

LAST MATCHES
SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022 - 17. kolo
Datum Pá., 23. Zář. 2022 Beginn 17:45
KMK Březové
KMK Březové
BULLDOGS
BULLDOGS
5:8

Příští zápas

UPCOMING
SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022 - 18. kolo
Datum Pá., 30. Zář. 2022 Beginn 19:00
BULLDOGS
BULLDOGS
MK Dl.Lou?ka
MK Dl.Lou?ka
-:-

Čisté konto
# Název Čisté konto
1 David Šišma 1

Červené karty
# Název Červené karty
1 Jan Šišma 1

Přátelská utkání 2017/2018
Informace o týmu - BULLDOGS
BULLDOGS
Klub: BULLDOGS
Název týmu: BULLDOGS
Zkratka: BUL

 Historie soutěží
Sezóna Liga Pořadí Odehráno Body V/R/P Góly Hráčů
2020/2021 3. liga A 10 26 24 10/4/12 100:106 18
2020 O Buldočí kost 3 3 2 1/0/2 6:9 0
2019 O Buldočí kost 2 4 5 2/1/1 7:7 0
2019/2020 3. liga B 9 13 10 5/0/8 49:61 14
2018/2019 4. liga A 3 24 32 14/4/6 87:76 14
2018 O Buldočí kost 2 5 7 3/1/1 12:5 0
2017 O Buldočí kost 2 3 4 1/2/0 5:3 0
2017/2018 4. liga A 6 24 22 10/2/12 95:91 12
2017/2018 P?telsk utkn 6 1 0 0/0/1 4:5 10
2016/2017 4. liga A 9 24 20 8/4/12 51:66 11
2016 O Buldočí kost 3 4 4 2/0/2 7:4 0
2015/2016 4. liga A 10 26 24 11/2/13 68:75 11
2015 O Buldočí kost 2 4 5 2/1/1 4:4 0
2014/2015 4. liga A 10 26 22 8/6/12 72:72 10
2014 O Buldočí kost 1 3 6 3/0/0 9:4 0
2013/2014 4. liga A 7 26 27 12/3/11 78:65 10
2013/2014 P?telsk utkn 1 1 1 0/1/0 2:2 9
2013 O Buldočí kost 2 4 5 1/3/0 9:8 0
2012/2013 P?telsk utkn 3 3 2 1/0/2 20:17 9
2012/2013 DD SPORT zimn liga 9 9 6 2/0/7 23:92 10
2012/2013 4. liga A 7 24 26 11/4/9 78:72 9
2012 O Buldočí kost 1 3 6 3/0/0 10:1 0
2011/2012 DD SPORT zimn liga 5 7 10 3/1/3 27:35 0
2011/2012 4. liga B 6 26 31 14/3/9 93:85 10
2011 O Buldočí kost 1 5 12 4/0/0 15:6 0
2010/2011 4. liga B 4 24 29 13/3/8 75:73 11
2022/2022 3. liga A 5 15 17 8/1/6 64:59 17


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022

# Tým B
1 FC Peklo NV 26
2 FC Nasa 20
3 Buldog Unčovice 18
4 SK Profit NV 17
5 BULLDOGS 17
6 Dřeváci 16
7 KZT Štěpánov 13
8 AC Karasov 13
9 MK Dl.Lou?ka 12
10 Sokol Žerotín 12
11 FK Rozvadovice 12
12 KMK Březové 10
13 Základna Hnoyland 10