- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

15. kolo: Dřeváci Pňovice vs. Bulldogs Pňovice

V 15. kole se v Pňovicích odehrál zápas sezóny a to derby dvou Pňovických celků. V minulém derby zvítězili Dřeváci 7:3 a i dnes za ně nastoupila jejich hvězda Tomáš Macháček, ale i my byli dneska v dost silné sestavě. V prvním poločase byli Dřeváci lepším týmem, ale v druhém poločase jsme měli ze hry více my a utkání skončilo divokou remízou 10:10.

Do utkání vstoupili lépe Dřeváci a hned z první vážnější akce šli do vedení - 1:0. O chvíli později trefil Tomáš Macháček tyč naší svatyně. V 10. minutě zápasu přešel Kuba Štábl přes obránce Dřeváků a skvělou přihrávkou našel nabíhajícího Kubu Chrudinu, který srovnal - 1:1. V 15. minutě vyšla Dřevákům pohledná kombinace a šli opět do vedení - 2:1. V 17. minutě se dostali Dřeváci do přečíslení, které dokonale využili a navýšili svoje vedení - 3:1. O chvíli později mohl snížit Libor, ale bohužel mířil těsně vedle. Ve 23. minutě využili Dřeváci našeho nedůrazu a prostřelili našeho gólmana - 4:1. O chvíli později zazvonil Tomáš Macháček dvakrát na tyče naší brány. Ve 28. minutě jsme se špatně vraceli dozadu a Dřeváci opět rozvlnili síť za načím gólmanem 5:1. V závěru prvního poločasu mohl snížit Kája, ale nepovedlo se a tak jsme po prvním poločase prohrávali 5:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s tím, že nemáme co ztratit a jdeme si zahrát fotbal. Ve 32. minutě vymotal Libor obránce Dřeváků a skvěle nabíhající Kuba Chrudina dokázal snížit - 5:2. Ve 34. minutě se k míči dostal Libor, který zamotal hlavu obráncům Dřevákům a skvěle umístěnou střelou snížil - 5:3. Ve 36. minutě zápasu Paťa poslal míč před bránu a ten se odrazil od Michala za čáru - 5:4. Ve 38. minutě bylo již vyrovnáno, když Kája skvěle presoval obránce Dřeváků, který udělal chybu a Kája vyrovnal - 5:5. Ve 40. minutě zápasu jsme již vedli, když Libor přihrál míč Kájovi a ten nás poslal poprvé v zápase do vedení - 5:6. Dřeváci zasypávali našeho gólmana střeleckými pokusy, ale ten předváděl vynikající zákroky a kapituloval až ve 42. minutě druhého poločasu, když mu za záda prošla skvěle umístěná střela k tyči - 6:6. Ve 44. minutě zápasu šli již Dřeváci opět do vedení, když si slabší chvilku vybral náš gólman - 7:6. Ve 45. minutě zápasu bylo opět vyrovnáno, když Kája našel Kubu Štábla a ten hlavou vyrovnal - 7:7. Ve 47. minutě jsme šli do vedení, když Kuba Štábl poslal míč na Libora a ten skvěle umístěnou střelou nedal šanci gólmanovi Dřeváků - 7:8. Ve 49. minutě přihrál Tomáš Macháček na svého nabíhajícího spoluhráče a ten opět srovnal tento nervy drásající zápas - 8:8. V 53. minutě zápasu Kája opět skvěle presoval obránce Dřeváků a ten udělal chybu, které Kája využil a poslal nás opět do vedení - 8:9. My se snažili trochu zatáhnout, ale v 56. minutě zápasu se dostal Kája na polovině hřiště k míči a neskutečnou pumelicí, která se otřela o tyč, navýšil naše vedení - 8:10. V 58. minutě vymotal Tomáš Macháček naše obránce a poslal míč na Jardu Kupce, který dokázal snížit - 9:10. V 60. minutě zápasu se prohnal Tomáš Macháček naší obranou a efektivně přeloboval našeho vybíhajícího gólmana - 10:10. V úplném závěru zápasu se dostal ještě k jednomu střeleckému pokusu Tomáš Macháček, ale naštěstí letěl míč mimo a tak skončil zápas divokou remízou 10:10.

V dnešním derby jsme prospali první poločas, ve kterém jsme byli horším týmem, ale výborným výkonem ve druhém poločase jsme se vrátili do zápasu a urvali jsme zasloužený bod. V příštím zápase přivítáme a domácím hřišti tým Buldog Unčovice, se kterým budeme chtít urvat všechny body a zvítězit.

Dřeváci Pňovice vs. Bulldogs Pňovice 10:10 (5:1)

Branky: Jurkovič K. 4, Zatloukal L. 2, Chrudina J. 2, Štábl J., Šišma M.

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Štábl P., Chrudina J. - Zatloukal L., Jurkovič K., Štábl J