Tabulka

# Tým OZ B
6 AC Karasov 69:67 25
7 KZT Štěpánov 59:58 21
8 BULLDOGS 90:96 21
9 MK Dl.Lou?ka 75:77 20
10 FK Rozvadovice 61:75 20

Minulý zápas

LAST MATCHES
SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022 - 26. kolo
Datum Pá., 25. Lis. 2022 Beginn 19:00
BULLDOGS
BULLDOGS
FC Nasa
FC Nasa
-:-

Příští zápas


��dn� z�pas nen�sleduje.

Čisté konto
# Název Čisté konto
1 David Šišma 1

Červené karty
# Název Červené karty
1 Jan Šišma 1

SFMO 4. liga A - Sezóna 2015/2016
Rozpis utkání pro SFMO 4. liga A - Sezóna 2015/2016

Kolo Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek
1 28.08.2015 17:15 h KZT Štěpánov - FC Tigers2 - 3
1 28.08.2015 18:15 h Základna Hnoyland - KMK Březové6 - 2
1 28.08.2015 18:15 h Dřeváci - BULLDOGS5 - 1
1 28.08.2015 18:15 h Sokol Unčovice - Buldog Unčovice1 - 1
1 29.08.2015 09:30 h Karpat Uni?ov - FC tok6 - 1
1 29.08.2015 10:00 h Sokol Žerotín - AC Karasov3 - 2
1 29.08.2015 10:45 h MK Dl.Lou?ka - Barbar team2 - 2
2 04.09.2015 17:00 h Buldog Unčovice - BULLDOGS3 - 0
2 04.09.2015 17:30 h FC tok - MK Dl.Lou?ka1 - 3
2 04.09.2015 17:30 h KMK Březové - Dřeváci0 - 2
2 04.09.2015 17:30 h AC Karasov - KZT Štěpánov4 - 0
2 04.09.2015 17:30 h FC Tigers - Základna Hnoyland3 - 1
2 04.09.2015 17:30 h Sokol Unčovice - Karpat Uni?ov8 - 1
2 04.09.2015 17:30 h Barbar team - Sokol Žerotín2 - 4
3 11.09.2015 17:00 h BULLDOGS - KMK Březové6 - 0
3 11.09.2015 17:00 h KZT Štěpánov - Barbar team1 - 2
3 11.09.2015 17:00 h Základna Hnoyland - AC Karasov4 - 1
3 11.09.2015 17:00 h Dřeváci - FC Tigers2 - 2
3 11.09.2015 17:00 h Karpat Uni?ov - Buldog Unčovice3 - 4
3 11.09.2015 17:00 h Sokol Žerotín - FC tok3 - 2
3 11.09.2015 17:00 h MK Dl.Lou?ka - Sokol Unčovice1 - 7
4 18.09.2015 17:45 h FC tok - KZT Štěpánov3 - 6
4 18.09.2015 17:45 h Buldog Unčovice - KMK Březové2 - 2
4 18.09.2015 17:45 h AC Karasov - Dřeváci6 - 5
4 18.09.2015 17:45 h FC Tigers - BULLDOGS5 - 4
4 18.09.2015 17:45 h Sokol Unčovice - Sokol Žerotín2 - 0
4 18.09.2015 17:45 h Karpat Uni?ov - MK Dl.Lou?ka4 - 7
4 18.09.2015 17:45 h Barbar team - Základna Hnoyland3 - 5
5 25.09.2015 16:45 h BULLDOGS - AC Karasov0 - 0
5 25.09.2015 16:45 h KZT Štěpánov - Sokol Unčovice3 - 4
5 25.09.2015 16:45 h KMK Březové - FC Tigers3 - 4
5 25.09.2015 16:45 h Základna Hnoyland - FC tok3 - 1
5 25.09.2015 16:45 h Dřeváci - Barbar team8 - 5
5 25.09.2015 16:45 h MK Dl.Lou?ka - Buldog Unčovice4 - 1
5 25.09.2015 16:45 h Sokol Žerotín - Karpat Uni?ov1 - 5
6 04.10.2015 10:00 h FC tok - Dřeváci5 - 8
6 04.10.2015 10:00 h Buldog Unčovice - FC Tigers1 - 2
6 04.10.2015 10:00 h AC Karasov - KMK Březové6 - 1
6 04.10.2015 10:00 h Sokol Unčovice - Základna Hnoyland1 - 0
6 04.10.2015 10:00 h Karpat Uni?ov - KZT Štěpánov6 - 3
6 04.10.2015 10:00 h MK Dl.Lou?ka - Sokol Žerotín3 - 1
6 04.10.2015 10:00 h Barbar team - BULLDOGS6 - 4
7 11.10.2015 09:30 h KMK Březové - Barbar team0 - 3
7 11.10.2015 09:30 h Základna Hnoyland - Karpat Uni?ov3 - 2
7 11.10.2015 09:30 h KZT Štěpánov - MK Dl.Lou?ka3 - 3
7 11.10.2015 09:30 h Sokol Žerotín - Buldog Unčovice1 - 2
7 11.10.2015 09:30 h FC Tigers - AC Karasov0 - 3
7 11.10.2015 09:30 h BULLDOGS - FC tok1 - 4
7 11.10.2015 09:30 h Dřeváci - Sokol Unčovice3 - 1
8 18.10.2015 10:30 h FC tok - KMK Březové3 - 0
8 18.10.2015 10:30 h Karpat Uni?ov - Dřeváci3 - 3
8 18.10.2015 10:30 h Sokol Žerotín - KZT Štěpánov2 - 5
8 18.10.2015 10:30 h MK Dl.Lou?ka - Základna Hnoyland5 - 2
8 18.10.2015 10:30 h Buldog Unčovice - AC Karasov1 - 1
8 18.10.2015 10:30 h Barbar team - FC Tigers1 - 6
8 18.10.2015 10:30 h Sokol Unčovice - BULLDOGS7 - 0
9 24.10.2015 09:30 h BULLDOGS - Karpat Uni?ov3 - 0
9 24.10.2015 09:30 h Základna Hnoyland - Sokol Žerotín7 - 1
9 24.10.2015 09:30 h AC Karasov - Barbar team6 - 4
9 24.10.2015 09:30 h Dřeváci - MK Dl.Lou?ka2 - 3
9 24.10.2015 09:30 h FC Tigers - FC tok8 - 1
9 24.10.2015 09:30 h KZT Štěpánov - Buldog Unčovice2 - 1
9 24.10.2015 09:30 h KMK Březové - Sokol Unčovice2 - 4
10 31.10.2015 10:45 h Karpat Uni?ov - KMK Březové7 - 1
10 31.10.2015 10:45 h Sokol Žerotín - Dřeváci2 - 4
10 31.10.2015 10:45 h MK Dl.Lou?ka - BULLDOGS3 - 4
10 31.10.2015 10:45 h KZT Štěpánov - Základna Hnoyland1 - 1
10 31.10.2015 10:45 h Buldog Unčovice - Barbar team3 - 1
10 31.10.2015 10:45 h FC tok - AC Karasov5 - 3
10 31.10.2015 10:45 h Sokol Unčovice - FC Tigers1 - 1
11 07.11.2015 09:30 h BULLDOGS - Sokol Žerotín3 - 2
11 07.11.2015 09:30 h Základna Hnoyland - Buldog Unčovice4 - 1
11 07.11.2015 09:30 h AC Karasov - Sokol Unčovice3 - 0
11 07.11.2015 09:30 h Dřeváci - KZT Štěpánov6 - 5
11 07.11.2015 09:30 h FC Tigers - Karpat Uni?ov3 - 1
11 07.11.2015 09:30 h KMK Březové - MK Dl.Lou?ka4 - 3
11 07.11.2015 09:30 h Barbar team - FC tok3 - 5
12 15.11.2015 08:30 h Základna Hnoyland - Dřeváci4 - 3
12 15.11.2015 08:30 h Karpat Uni?ov - AC Karasov5 - 3
12 15.11.2015 08:30 h MK Dl.Lou?ka - FC Tigers2 - 1
12 15.11.2015 08:30 h Sokol Žerotín - KMK Březové6 - 4
12 15.11.2015 08:30 h KZT Štěpánov - BULLDOGS2 - 8
12 15.11.2015 08:30 h Buldog Unčovice - FC tok1 - 3
12 15.11.2015 08:30 h Sokol Unčovice - Barbar team1 - 0
13 21.11.2015 09:30 h BULLDOGS - Základna Hnoyland4 - 1
13 21.11.2015 09:30 h AC Karasov - MK Dl.Lou?ka2 - 2
13 21.11.2015 09:30 h Dřeváci - Buldog Unčovice3 - 3
13 21.11.2015 09:30 h FC Tigers - Sokol Žerotín1 - 2
13 21.11.2015 09:30 h FC tok - Sokol Unčovice2 - 4
13 21.11.2015 09:30 h KMK Březové - KZT Štěpánov3 - 2
13 21.11.2015 09:30 h Barbar team - Karpat Uni?ov4 - 2
14 31.03.2016 18:00 h FC tok - Karpat Uni?ov2 - 2
14 01.04.2016 17:45 h FC Tigers - KZT Štěpánov2 - 1
14 01.04.2016 17:45 h AC Karasov - Sokol Žerotín4 - 1
14 01.04.2016 18:00 h Buldog Unčovice - Sokol Unčovice5 - 3
14 01.04.2016 18:00 h BULLDOGS - Dřeváci4 - 8
14 01.04.2016 18:00 h KMK Březové - Základna Hnoyland8 - 4
14 03.04.2016 10:00 h Barbar team - MK Dl.Lou?ka2 - 1
15 08.04.2016 17:00 h KZT Štěpánov - AC Karasov1 - 1
15 08.04.2016 17:00 h BULLDOGS - Buldog Unčovice0 - 2
15 08.04.2016 18:00 h Dřeváci - KMK Březové4 - 4
15 08.04.2016 18:00 h Základna Hnoyland - FC Tigers1 - 3
15 09.04.2016 09:30 h Karpat Uni?ov - Sokol Unčovice0 - 4
15 09.04.2016 10:00 h Sokol Žerotín - Barbar team4 - 1
15 09.04.2016 10:45 h MK Dl.Lou?ka - FC tok3 - 0
16 14.04.2016 18:00 h FC tok - Sokol Žerotín2 - 5
16 15.04.2016 17:00 h Buldog Unčovice - Karpat Uni?ov0 - 1
16 15.04.2016 18:00 h Sokol Unčovice - MK Dl.Lou?ka2 - 1
16 15.04.2016 18:00 h FC Tigers - Dřeváci7 - 0
16 15.04.2016 18:00 h AC Karasov - Základna Hnoyland2 - 6
16 15.04.2016 18:00 h KMK Březové - BULLDOGS2 - 1
16 17.04.2016 10:00 h Barbar team - KZT Štěpánov3 - 3
17 22.04.2016 17:00 h KZT Štěpánov - FC tok3 - 1
17 22.04.2016 17:00 h BULLDOGS - FC Tigers0 - 2
17 22.04.2016 18:00 h Dřeváci - AC Karasov8 - 5
17 22.04.2016 18:00 h Základna Hnoyland - Barbar team4 - 4
17 22.04.2016 18:00 h KMK Březové - Buldog Unčovice1 - 0
17 23.04.2016 10:00 h Sokol Žerotín - Sokol Unčovice3 - 3
17 23.04.2016 10:00 h MK Dl.Lou?ka - Karpat Uni?ov3 - 0
18 28.04.2016 18:00 h FC tok - Základna Hnoyland2 - 4
18 29.04.2016 17:00 h Buldog Unčovice - MK Dl.Lou?ka4 - 2
18 29.04.2016 18:00 h Sokol Unčovice - KZT Štěpánov3 - 0
18 29.04.2016 18:00 h AC Karasov - BULLDOGS4 - 0
18 29.04.2016 18:00 h FC Tigers - KMK Březové0 - 3
18 30.04.2016 10:00 h Karpat Uni?ov - Sokol Žerotín2 - 0
18 01.05.2016 10:00 h Barbar team - Dřeváci2 - 0
19 06.05.2016 17:00 h BULLDOGS - Barbar team2 - 4
19 06.05.2016 17:00 h KZT Štěpánov - Karpat Uni?ov1 - 7
19 06.05.2016 18:00 h Dřeváci - FC tok9 - 4
19 06.05.2016 18:00 h FC Tigers - Buldog Unčovice2 - 0
19 06.05.2016 18:00 h Základna Hnoyland - Sokol Unčovice0 - 1
19 06.05.2016 18:00 h KMK Březové - AC Karasov5 - 0
19 07.05.2016 10:00 h Sokol Žerotín - MK Dl.Lou?ka2 - 2
20 12.05.2016 18:00 h FC tok - BULLDOGS4 - 5
20 13.05.2016 17:00 h Buldog Unčovice - Sokol Žerotín4 - 1
20 13.05.2016 18:00 h Sokol Unčovice - Dřeváci4 - 2
20 13.05.2016 18:00 h AC Karasov - FC Tigers2 - 6
20 14.05.2016 09:30 h Karpat Uni?ov - Základna Hnoyland4 - 3
20 14.05.2016 10:00 h Barbar team - KMK Březové5 - 2
20 14.05.2016 10:45 h MK Dl.Lou?ka - KZT Štěpánov8 - 2
21 20.05.2016 10:00 h Základna Hnoyland - MK Dl.Lou?ka2 - 2
21 20.05.2016 17:00 h BULLDOGS - Sokol Unčovice3 - 2
21 20.05.2016 17:00 h KZT Štěpánov - Sokol Žerotín8 - 2
21 20.05.2016 18:00 h Dřeváci - Karpat Uni?ov3 - 3
21 20.05.2016 18:00 h AC Karasov - Buldog Unčovice4 - 1
21 20.05.2016 18:00 h KMK Březové - FC tok5 - 3
21 20.05.2016 18:00 h FC Tigers - Barbar team3 - 3
22 26.05.2016 18:30 h FC tok - FC Tigers1 - 5
22 27.05.2016 17:30 h Buldog Unčovice - KZT Štěpánov2 - 1
22 27.05.2016 18:30 h Sokol Unčovice - KMK Březové3 - 1
22 28.05.2016 09:30 h Karpat Uni?ov - BULLDOGS1 - 4
22 28.05.2016 09:30 h Barbar team - AC Karasov6 - 8
22 28.05.2016 10:45 h Sokol Žerotín - Základna Hnoyland2 - 3
22 28.05.2016 10:45 h MK Dl.Lou?ka - Dřeváci3 - 0
23 03.06.2016 17:30 h BULLDOGS - MK Dl.Lou?ka1 - 1
23 03.06.2016 18:30 h Dřeváci - Sokol Žerotín2 - 2
23 03.06.2016 18:30 h FC Tigers - Sokol Unčovice3 - 5
23 03.06.2016 18:30 h AC Karasov - FC tok5 - 0
23 03.06.2016 18:30 h Základna Hnoyland - KZT Štěpánov3 - 0
23 03.06.2016 18:30 h KMK Březové - Karpat Uni?ov0 - 4
23 04.06.2016 10:00 h Barbar team - Buldog Unčovice5 - 4
24 09.06.2016 18:30 h FC tok - Barbar team2 - 2
24 10.06.2016 17:30 h KZT Štěpánov - Dřeváci2 - 1
24 10.06.2016 17:30 h Buldog Unčovice - Základna Hnoyland0 - 4
24 10.06.2016 18:30 h Sokol Unčovice - AC Karasov4 - 0
24 11.06.2016 09:30 h Sokol Žerotín - BULLDOGS1 - 3
24 11.06.2016 09:30 h Karpat Uni?ov - FC Tigers1 - 7
24 11.06.2016 10:45 h MK Dl.Lou?ka - KMK Březové4 - 4
25 16.06.2016 18:30 h FC tok - Buldog Unčovice0 - 1
25 17.06.2016 17:30 h BULLDOGS - KZT Štěpánov5 - 1
25 17.06.2016 18:30 h Dřeváci - Základna Hnoyland3 - 0
25 17.06.2016 18:30 h FC Tigers - MK Dl.Lou?ka3 - 1
25 17.06.2016 18:30 h AC Karasov - Karpat Uni?ov6 - 0
25 17.06.2016 18:30 h KMK Březové - Sokol Žerotín2 - 1
25 18.06.2016 10:00 h Barbar team - Sokol Unčovice7 - 1
26 24.06.2016 17:30 h Buldog Unčovice - Dřeváci4 - 2
26 24.06.2016 17:30 h KZT Štěpánov - KMK Březové1 - 4
26 24.06.2016 18:30 h Sokol Unčovice - FC tok3 - 0
26 24.06.2016 18:30 h Základna Hnoyland - BULLDOGS5 - 2
26 25.06.2016 09:30 h Sokol Žerotín - FC Tigers2 - 4
26 25.06.2016 09:30 h Karpat Uni?ov - Barbar team5 - 1
26 25.06.2016 10:45 h MK Dl.Lou?ka - AC Karasov3 - 0


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022

# Tým B
1 FC Peklo NV 40
2 SK Profit NV 28
3 FC Nasa 26
4 Dřeváci 25
5 Buldog Unčovice 25
6 AC Karasov 25
7 KZT Štěpánov 21
8 BULLDOGS 21
9 MK Dl.Lou?ka 20
10 FK Rozvadovice 20
11 Sokol Žerotín 19
12 Základna Hnoyland 16
13 KMK Březové 12