Tabulka

# Tým OZ B
6 AC Karasov 69:67 25
7 KZT Štěpánov 59:58 21
8 BULLDOGS 90:96 21
9 MK Dl.Lou?ka 75:77 20
10 FK Rozvadovice 61:75 20

Minulý zápas

LAST MATCHES
SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022 - 26. kolo
Datum Pá., 25. Lis. 2022 Beginn 19:00
BULLDOGS
BULLDOGS
FC Nasa
FC Nasa
-:-

Příští zápas


��dn� z�pas nen�sleduje.

Čisté konto
# Název Čisté konto
1 David Šišma 1

Červené karty
# Název Červené karty
1 Jan Šišma 1

SFMO 4. liga A - Sezóna 2018/2019
Rozpis utkání pro SFMO 4. liga A - Sezóna 2018/2019

Kolo Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek
1 23.08.2018 18:00 h Sokol K?elov B - jezd boys3 - 5
1 24.08.2018 17:15 h FK Rozvadovice - FC tok0 - 3
1 24.08.2018 18:00 h Základna Hnoyland - Karpat Uni?ov0 - 2
1 24.08.2018 18:00 h FC Tigers - MK Chudobn1 - 6
1 24.08.2018 18:30 h KMK Březové - Buldog Unčovice0 - 4
1 25.08.2018 10:00 h BULLDOGS - Dřeváci6 - 4
2 30.08.2018 18:00 h FC tok - KMK Březové9 - 2
2 30.08.2018 18:00 h Sokol K?elov B - FC Skrbe?15 - 0
2 31.08.2018 17:00 h Buldog Unčovice - Základna Hnoyland2 - 2
2 31.08.2018 17:30 h MK Chudobn - BULLDOGS0 - 6
2 01.09.2018 09:30 h jezd boys - Dřeváci7 - 2
2 02.09.2018 10:00 h Karpat Uni?ov - FC Tigers5 - 0
3 07.09.2018 18:00 h Základna Hnoyland - FC tok1 - 0
3 07.09.2018 18:00 h FK Rozvadovice - Sokol K?elov B6 - 3
3 07.09.2018 18:00 h FC Skrbe? - jezd boys1 - 4
3 07.09.2018 18:00 h FC Tigers - Buldog Unčovice2 - 3
3 08.09.2018 09:30 h BULLDOGS - Karpat Uni?ov2 - 3
3 08.09.2018 10:30 h Dřeváci - MK Chudobn1 - 3
4 13.09.2018 18:00 h FC tok - FC Tigers2 - 6
4 13.09.2018 18:00 h Sokol K?elov B - KMK Březové9 - 2
4 14.09.2018 18:00 h FC Skrbe? - FK Rozvadovice3 - 0
4 15.09.2018 09:30 h Karpat Uni?ov - Dřeváci0 - 0
4 16.09.2018 10:00 h jezd boys - MK Chudobn9 - 2
4 16.09.2018 11:30 h Buldog Unčovice - BULLDOGS2 - 5
5 21.09.2018 17:45 h KMK Březové - FC Skrbe?5 - 0
5 21.09.2018 17:45 h Základna Hnoyland - Sokol K?elov B2 - 7
5 21.09.2018 17:45 h MK Chudobn - Karpat Uni?ov5 - 2
5 21.09.2018 17:45 h FK Rozvadovice - jezd boys1 - 5
5 21.09.2018 18:00 h Dřeváci - Buldog Unčovice2 - 3
5 28.09.2018 09:30 h BULLDOGS - FC tok6 - 3
6 27.09.2018 17:00 h FC tok - Dřeváci4 - 6
6 27.09.2018 18:00 h Sokol K?elov B - FC Tigers4 - 2
6 28.09.2018 10:00 h FK Rozvadovice - KMK Březové0 - 3
6 28.09.2018 10:00 h FC Skrbe? - Základna Hnoyland7 - 2
6 29.09.2018 10:00 h jezd boys - Karpat Uni?ov4 - 1
6 30.09.2018 09:30 h Buldog Unčovice - MK Chudobn4 - 1
7 05.10.2018 17:00 h KMK Březové - jezd boys1 - 9
7 05.10.2018 17:00 h Základna Hnoyland - FK Rozvadovice3 - 0
7 05.10.2018 17:00 h MK Chudobn - FC tok2 - 1
7 05.10.2018 17:00 h FC Tigers - FC Skrbe?5 - 5
7 06.10.2018 09:30 h Karpat Uni?ov - Buldog Unčovice0 - 3
7 06.10.2018 10:00 h BULLDOGS - Sokol K?elov B5 - 2
8 11.10.2018 17:00 h FC tok - Karpat Uni?ov7 - 9
8 11.10.2018 18:00 h Sokol K?elov B - Dřeváci2 - 1
8 12.10.2018 17:00 h KMK Březové - Základna Hnoyland1 - 4
8 12.10.2018 17:00 h FK Rozvadovice - FC Tigers0 - 3
8 12.10.2018 18:00 h FC Skrbe? - BULLDOGS5 - 5
8 13.10.2018 10:00 h jezd boys - Buldog Unčovice3 - 0
9 19.10.2018 16:45 h Základna Hnoyland - jezd boys2 - 6
9 19.10.2018 18:00 h FC Tigers - KMK Březové4 - 4
9 20.10.2018 09:30 h BULLDOGS - FK Rozvadovice3 - 0
9 20.10.2018 10:00 h MK Chudobn - Sokol K?elov B2 - 4
9 20.10.2018 10:30 h Dřeváci - FC Skrbe?0 - 5
9 21.10.2018 09:30 h Buldog Unčovice - FC tok1 - 1
10 25.10.2018 18:00 h Sokol K?elov B - Karpat Uni?ov2 - 5
10 26.10.2018 18:00 h FC Skrbe? - MK Chudobn3 - 5
10 27.10.2018 10:00 h FK Rozvadovice - Dřeváci0 - 3
10 27.10.2018 10:00 h jezd boys - FC tok7 - 3
10 28.10.2018 10:00 h KMK Březové - BULLDOGS3 - 3
10 28.10.2018 10:00 h Základna Hnoyland - FC Tigers2 - 1
11 02.11.2018 18:00 h Dřeváci - KMK Březové9 - 1
11 02.11.2018 18:00 h FC Tigers - jezd boys4 - 2
11 02.11.2018 19:00 h BULLDOGS - Základna Hnoyland5 - 0
11 03.11.2018 09:30 h Karpat Uni?ov - FC Skrbe?6 - 2
11 03.11.2018 10:30 h MK Chudobn - FK Rozvadovice3 - 0
11 04.11.2018 10:00 h Buldog Unčovice - Sokol K?elov B0 - 5
12 08.11.2018 18:00 h Sokol K?elov B - FC tok5 - 1
12 09.11.2018 18:00 h FC Skrbe? - Buldog Unčovice1 - 3
12 09.11.2018 19:00 h FC Tigers - BULLDOGS3 - 3
12 10.11.2018 09:30 h FK Rozvadovice - Karpat Uni?ov3 - 0
12 11.11.2018 10:00 h KMK Březové - MK Chudobn5 - 4
12 11.11.2018 10:00 h Základna Hnoyland - Dřeváci2 - 3
13 16.11.2018 18:00 h Dřeváci - FC Tigers4 - 3
13 16.11.2018 19:00 h BULLDOGS - jezd boys3 - 12
13 17.11.2018 09:30 h Karpat Uni?ov - KMK Březové3 - 3
13 17.11.2018 10:00 h MK Chudobn - Základna Hnoyland3 - 3
13 18.11.2018 09:30 h Buldog Unčovice - FK Rozvadovice3 - 0
13 18.11.2018 10:00 h FC tok - FC Skrbe?1 - 4
14 29.03.2019 18:00 h Dřeváci - BULLDOGS8 - 4
14 30.03.2019 09:30 h Karpat Uni?ov - Základna Hnoyland1 - 2
14 30.03.2019 10:00 h jezd boys - Sokol K?elov B4 - 11
14 30.03.2019 10:00 h FC tok - FK Rozvadovice3 - 0
14 30.03.2019 10:45 h MK Chudobn - FC Tigers2 - 0
14 31.03.2019 09:30 h Buldog Unčovice - KMK Březové2 - 4
15 05.04.2019 18:00 h KMK Březové - FC tok5 - 2
15 05.04.2019 18:00 h Základna Hnoyland - Buldog Unčovice6 - 0
15 05.04.2019 18:00 h Dřeváci - jezd boys5 - 4
15 05.04.2019 18:00 h FC Skrbe? - Sokol K?elov B1 - 7
15 05.04.2019 18:00 h FC Tigers - Karpat Uni?ov6 - 1
15 05.04.2019 19:00 h BULLDOGS - MK Chudobn0 - 3
16 11.04.2019 18:00 h FC tok - Základna Hnoyland0 - 3
16 11.04.2019 18:00 h Sokol K?elov B - FK Rozvadovice7 - 1
16 12.04.2019 17:00 h MK Chudobn - Dřeváci2 - 7
16 12.04.2019 17:00 h Buldog Unčovice - FC Tigers3 - 5
16 13.04.2019 09:00 h Karpat Uni?ov - BULLDOGS0 - 4
16 13.04.2019 10:30 h jezd boys - FC Skrbe?8 - 1
17 19.04.2019 18:00 h KMK Březové - Sokol K?elov B4 - 6
17 19.04.2019 18:00 h MK Chudobn - jezd boys3 - 7
17 19.04.2019 18:00 h FK Rozvadovice - FC Skrbe?1 - 1
17 19.04.2019 18:00 h FC Tigers - FC tok8 - 2
17 20.04.2019 09:30 h BULLDOGS - Buldog Unčovice2 - 2
17 20.04.2019 10:30 h Dřeváci - Karpat Uni?ov3 - 0
18 25.04.2019 18:00 h FC tok - BULLDOGS3 - 5
18 25.04.2019 18:00 h Sokol K?elov B - Základna Hnoyland4 - 3
18 26.04.2019 17:00 h Buldog Unčovice - Dřeváci4 - 1
18 26.04.2019 18:00 h FC Skrbe? - KMK Březové1 - 6
18 27.04.2019 09:00 h Karpat Uni?ov - MK Chudobn0 - 3
18 27.04.2019 10:30 h jezd boys - FK Rozvadovice3 - 0
19 03.05.2019 18:00 h KMK Březové - FK Rozvadovice3 - 0
19 03.05.2019 18:00 h Základna Hnoyland - FC Skrbe?6 - 2
19 03.05.2019 18:00 h MK Chudobn - Buldog Unčovice5 - 0
19 03.05.2019 18:00 h Dřeváci - FC tok12 - 4
19 03.05.2019 18:30 h FC Tigers - Sokol K?elov B4 - 5
19 04.05.2019 10:00 h Karpat Uni?ov - jezd boys0 - 3
20 09.05.2019 18:00 h FC tok - MK Chudobn1 - 2
20 09.05.2019 18:00 h Sokol K?elov B - BULLDOGS13 - 2
20 10.05.2019 17:00 h Buldog Unčovice - Karpat Uni?ov3 - 0
20 10.05.2019 18:00 h FC Skrbe? - FC Tigers2 - 2
20 10.05.2019 18:15 h FK Rozvadovice - Základna Hnoyland0 - 4
20 11.05.2019 10:00 h jezd boys - KMK Březové5 - 3
21 17.05.2019 17:00 h Buldog Unčovice - jezd boys1 - 4
21 17.05.2019 18:00 h Základna Hnoyland - KMK Březové6 - 1
21 17.05.2019 18:30 h FC Tigers - FK Rozvadovice3 - 0
21 18.05.2019 09:30 h BULLDOGS - FC Skrbe?3 - 0
21 18.05.2019 10:00 h Karpat Uni?ov - FC tok0 - 3
21 18.05.2019 10:30 h Dřeváci - Sokol K?elov B1 - 10
22 23.05.2019 18:00 h Sokol K?elov B - MK Chudobn8 - 2
22 23.05.2019 18:30 h FC tok - Buldog Unčovice2 - 4
22 24.05.2019 17:15 h FK Rozvadovice - BULLDOGS0 - 3
22 24.05.2019 18:00 h FC Skrbe? - Dřeváci6 - 3
22 24.05.2019 18:30 h KMK Březové - FC Tigers1 - 3
22 25.05.2019 10:00 h jezd boys - Základna Hnoyland3 - 0
23 30.05.2019 18:30 h FC tok - jezd boys3 - 6
23 31.05.2019 18:00 h MK Chudobn - FC Skrbe?4 - 0
23 31.05.2019 18:00 h Dřeváci - FK Rozvadovice3 - 0
23 31.05.2019 18:30 h FC Tigers - Základna Hnoyland3 - 2
23 31.05.2019 19:00 h BULLDOGS - KMK Březové1 - 3
23 01.06.2019 10:00 h Karpat Uni?ov - Sokol K?elov B0 - 3
24 06.06.2019 18:00 h Sokol K?elov B - Buldog Unčovice3 - 0
24 07.06.2019 17:15 h FK Rozvadovice - MK Chudobn4 - 2
24 07.06.2019 18:00 h FC Skrbe? - Karpat Uni?ov3 - 0
24 07.06.2019 18:30 h KMK Březové - Dřeváci5 - 1
24 07.06.2019 18:30 h Základna Hnoyland - BULLDOGS2 - 3
24 08.06.2019 10:00 h jezd boys - FC Tigers0 - 0
25 13.06.2019 18:30 h FC tok - Sokol K?elov B0 - 18
25 14.06.2019 17:15 h MK Chudobn - KMK Březové0 - 0
25 14.06.2019 17:30 h Buldog Unčovice - FC Skrbe?4 - 1
25 15.06.2019 09:30 h BULLDOGS - FC Tigers4 - 3
25 15.06.2019 10:00 h Karpat Uni?ov - FK Rozvadovice0 - 3
25 15.06.2019 10:30 h Dřeváci - Základna Hnoyland6 - 3
26 21.06.2019 17:15 h KMK Březové - Karpat Uni?ov3 - 0
26 21.06.2019 17:15 h FK Rozvadovice - Buldog Unčovice3 - 3
26 21.06.2019 18:00 h FC Skrbe? - FC tok10 - 1
26 21.06.2019 18:30 h Základna Hnoyland - MK Chudobn6 - 2
26 21.06.2019 18:30 h FC Tigers - Dřeváci3 - 2
26 22.06.2019 10:00 h jezd boys - BULLDOGS2 - 4


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022

# Tým B
1 FC Peklo NV 40
2 SK Profit NV 28
3 FC Nasa 26
4 Dřeváci 25
5 Buldog Unčovice 25
6 AC Karasov 25
7 KZT Štěpánov 21
8 BULLDOGS 21
9 MK Dl.Lou?ka 20
10 FK Rozvadovice 20
11 Sokol Žerotín 19
12 Základna Hnoyland 16
13 KMK Březové 12