Tabulka

# Tým OZ B
6 AC Karasov 69:67 25
7 KZT Štěpánov 59:58 21
8 BULLDOGS 90:96 21
9 MK Dl.Lou?ka 75:77 20
10 FK Rozvadovice 61:75 20

Minulý zápas

LAST MATCHES
SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022 - 26. kolo
Datum Pá., 25. Lis. 2022 Beginn 19:00
BULLDOGS
BULLDOGS
FC Nasa
FC Nasa
-:-

Příští zápas


��dn� z�pas nen�sleduje.

Čisté konto
# Název Čisté konto
1 David Šišma 1

Červené karty
# Název Červené karty
1 Jan Šišma 1

SFMO 4. liga A - Sezóna 2016/2017
Rozpis utkání pro SFMO 4. liga A - Sezóna 2016/2017

Kolo Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek
1 25.08.2016 18:15 h FC tok - Sokol Žerotín7 - 2
1 26.08.2016 17:15 h KZT Štěpánov - KMK Březové6 - 3
1 26.08.2016 18:15 h Základna Hnoyland - Buldog Unčovice3 - 0
1 26.08.2016 18:15 h MK Chudobn - Karpat Uni?ov3 - 2
1 26.08.2016 18:15 h FC Tigers - Barbar team3 - 0
1 27.08.2016 10:00 h BULLDOGS - Dřeváci6 - 3
2 02.09.2016 17:15 h BULLDOGS - AC Karasov0 - 2
2 02.09.2016 17:15 h Buldog Unčovice - MK Chudobn0 - 3
2 02.09.2016 18:15 h KMK Březové - FC Tigers2 - 3
2 02.09.2016 18:15 h Dřeváci - Karpat Uni?ov9 - 3
2 03.09.2016 10:00 h Sokol Žerotín - KZT Štěpánov2 - 3
2 04.09.2016 10:00 h Barbar team - Základna Hnoyland1 - 3
3 08.09.2016 18:00 h FC tok - BULLDOGS4 - 2
3 09.09.2016 18:00 h Základna Hnoyland - KMK Březové4 - 1
3 09.09.2016 18:00 h AC Karasov - Dřeváci1 - 0
3 09.09.2016 18:00 h MK Chudobn - Barbar team6 - 5
3 09.09.2016 18:00 h FC Tigers - Sokol Žerotín1 - 2
3 10.09.2016 09:30 h Karpat Uni?ov - Buldog Unčovice6 - 2
4 16.09.2016 18:00 h KMK Březové - MK Chudobn4 - 1
4 16.09.2016 18:00 h AC Karasov - FC tok0 - 1
4 17.09.2016 09:30 h BULLDOGS - KZT Štěpánov2 - 0
4 17.09.2016 10:00 h Sokol Žerotín - Základna Hnoyland5 - 1
4 17.09.2016 10:30 h Dřeváci - Buldog Unčovice4 - 0
4 18.09.2016 10:00 h Barbar team - Karpat Uni?ov3 - 8
5 22.09.2016 17:45 h FC tok - Dřeváci4 - 4
5 23.09.2016 16:45 h KZT Štěpánov - AC Karasov0 - 0
5 23.09.2016 16:45 h Buldog Unčovice - Barbar team0 - 2
5 23.09.2016 17:45 h MK Chudobn - Sokol Žerotín1 - 1
5 23.09.2016 17:45 h FC Tigers - BULLDOGS4 - 0
5 24.09.2016 09:30 h Karpat Uni?ov - KMK Březové6 - 1
6 29.09.2016 17:30 h FC tok - KZT Štěpánov5 - 4
6 30.09.2016 16:30 h BULLDOGS - Základna Hnoyland0 - 3
6 30.09.2016 17:30 h KMK Březové - Buldog Unčovice2 - 0
6 30.09.2016 17:30 h AC Karasov - FC Tigers2 - 3
6 30.09.2016 17:30 h Dřeváci - Barbar team0 - 4
6 01.10.2016 10:00 h Sokol Žerotín - Karpat Uni?ov0 - 2
7 07.10.2016 17:00 h Základna Hnoyland - AC Karasov8 - 1
7 07.10.2016 17:00 h MK Chudobn - BULLDOGS1 - 2
7 07.10.2016 17:00 h FC Tigers - FC tok2 - 2
7 09.10.2016 09:30 h KZT Štěpánov - Dřeváci10 - 2
7 09.10.2016 09:30 h Buldog Unčovice - Sokol Žerotín1 - 4
7 09.10.2016 10:00 h Barbar team - KMK Březové10 - 1
8 15.10.2016 09:30 h BULLDOGS - Karpat Uni?ov1 - 3
8 15.10.2016 10:00 h Sokol Žerotín - Barbar team0 - 0
8 15.10.2016 10:30 h Dřeváci - KMK Březové8 - 2
8 16.10.2016 09:30 h KZT Štěpánov - FC Tigers4 - 1
8 16.10.2016 10:00 h FC tok - Základna Hnoyland2 - 1
8 16.10.2016 10:30 h AC Karasov - MK Chudobn8 - 4
9 21.10.2016 16:45 h Základna Hnoyland - KZT Štěpánov1 - 0
9 21.10.2016 16:45 h MK Chudobn - FC tok0 - 2
9 21.10.2016 16:45 h FC Tigers - Dřeváci5 - 2
9 22.10.2016 09:30 h Karpat Uni?ov - AC Karasov7 - 1
9 22.10.2016 10:45 h KMK Březové - Sokol Žerotín0 - 12
9 23.10.2016 09:30 h Buldog Unčovice - BULLDOGS2 - 2
10 28.10.2016 09:30 h BULLDOGS - Barbar team3 - 3
10 28.10.2016 10:00 h FC Tigers - Základna Hnoyland4 - 7
10 28.10.2016 10:30 h Dřeváci - Sokol Žerotín6 - 2
10 30.10.2016 09:30 h KZT Štěpánov - MK Chudobn4 - 2
10 30.10.2016 10:00 h FC tok - Karpat Uni?ov3 - 1
10 30.10.2016 10:30 h AC Karasov - Buldog Unčovice3 - 2
11 05.01.2016 09:30 h Karpat Uni?ov - KZT Štěpánov4 - 0
11 05.01.2016 10:00 h Základna Hnoyland - Dřeváci5 - 1
11 06.01.2016 09:30 h Buldog Unčovice - FC tok3 - 0
11 06.01.2016 10:00 h KMK Březové - BULLDOGS1 - 2
11 06.01.2016 10:00 h MK Chudobn - FC Tigers1 - 2
11 06.01.2016 10:00 h Barbar team - AC Karasov5 - 2
12 12.11.2016 10:00 h Základna Hnoyland - MK Chudobn1 - 2
12 12.11.2016 10:00 h BULLDOGS - Sokol Žerotín0 - 2
12 12.11.2016 10:00 h FC Tigers - Karpat Uni?ov3 - 0
12 13.11.2016 09:30 h KZT Štěpánov - Buldog Unčovice5 - 1
12 13.11.2016 09:30 h AC Karasov - KMK Březové7 - 4
12 13.11.2016 10:00 h FC tok - Barbar team0 - 4
13 19.11.2016 09:30 h Karpat Uni?ov - Základna Hnoyland8 - 2
13 19.11.2016 10:00 h Sokol Žerotín - AC Karasov8 - 3
13 20.11.2016 09:30 h Buldog Unčovice - FC Tigers4 - 3
13 20.11.2016 10:00 h KMK Březové - FC tok3 - 3
13 20.11.2016 10:00 h Barbar team - KZT Štěpánov3 - 5
13 20.11.2016 10:45 h MK Chudobn - Dřeváci2 - 7
14 01.04.2017 17:30 h Barbar team - FC Tigers4 - 0
14 01.04.2017 17:30 h Sokol Žerotín - FC tok1 - 2
14 01.04.2017 17:30 h Karpat Uni?ov - MK Chudobn7 - 5
14 01.04.2017 17:30 h Buldog Unčovice - Základna Hnoyland1 - 1
14 01.04.2017 17:30 h Dřeváci - BULLDOGS4 - 5
14 01.04.2017 17:30 h KMK Březové - KZT Štěpánov1 - 1
15 08.04.2017 17:30 h Karpat Uni?ov - Dřeváci3 - 3
15 08.04.2017 17:30 h FC Tigers - KMK Březové3 - 4
15 08.04.2017 17:30 h KZT Štěpánov - Sokol Žerotín1 - 0
15 08.04.2017 17:30 h MK Chudobn - Buldog Unčovice2 - 2
15 08.04.2017 17:30 h AC Karasov - BULLDOGS2 - 3
15 08.04.2017 17:30 h Základna Hnoyland - Barbar team3 - 6
16 15.04.2017 17:30 h Barbar team - MK Chudobn7 - 1
16 15.04.2017 17:30 h Sokol Žerotín - FC Tigers1 - 5
16 15.04.2017 17:30 h Buldog Unčovice - Karpat Uni?ov1 - 2
16 15.04.2017 17:30 h Dřeváci - AC Karasov5 - 1
16 15.04.2017 17:30 h BULLDOGS - FC tok2 - 0
16 15.04.2017 17:30 h KMK Březové - Základna Hnoyland2 - 6
17 22.04.2017 17:30 h FC tok - AC Karasov3 - 0
17 22.04.2017 17:30 h Základna Hnoyland - Sokol Žerotín2 - 3
17 22.04.2017 17:30 h MK Chudobn - KMK Březové7 - 3
17 22.04.2017 17:30 h KZT Štěpánov - BULLDOGS1 - 3
17 22.04.2017 17:30 h Buldog Unčovice - Dřeváci2 - 3
17 22.04.2017 17:30 h Karpat Uni?ov - Barbar team2 - 6
18 28.04.2017 17:00 h BULLDOGS - FC Tigers2 - 4
18 28.04.2017 18:00 h Dřeváci - FC tok3 - 2
18 28.04.2017 18:00 h AC Karasov - KZT Štěpánov1 - 0
18 28.04.2017 18:00 h KMK Březové - Karpat Uni?ov3 - 3
18 29.04.2017 10:00 h Sokol Žerotín - MK Chudobn6 - 2
18 30.04.2017 10:00 h Barbar team - Buldog Unčovice2 - 2
19 06.05.2017 17:30 h Barbar team - Dřeváci9 - 0
19 06.05.2017 17:30 h Základna Hnoyland - BULLDOGS4 - 1
19 06.05.2017 17:30 h FC Tigers - AC Karasov5 - 5
19 06.05.2017 17:30 h Buldog Unčovice - KMK Březové5 - 2
19 06.05.2017 17:30 h Karpat Uni?ov - Sokol Žerotín2 - 4
19 06.05.2017 17:30 h KZT Štěpánov - FC tok4 - 3
20 13.05.2017 17:30 h KMK Březové - Barbar team0 - 10
20 13.05.2017 17:30 h Dřeváci - KZT Štěpánov2 - 3
20 13.05.2017 17:30 h BULLDOGS - MK Chudobn0 - 4
20 13.05.2017 17:30 h AC Karasov - Základna Hnoyland4 - 1
20 13.05.2017 17:30 h Sokol Žerotín - Buldog Unčovice0 - 1
20 13.05.2017 17:30 h FC tok - FC Tigers3 - 6
21 20.05.2017 17:30 h Barbar team - Sokol Žerotín2 - 4
21 20.05.2017 17:30 h Karpat Uni?ov - BULLDOGS5 - 4
21 20.05.2017 17:30 h KMK Březové - Dřeváci3 - 2
21 20.05.2017 17:30 h FC Tigers - KZT Štěpánov5 - 2
21 20.05.2017 17:30 h Základna Hnoyland - FC tok1 - 3
21 20.05.2017 17:30 h MK Chudobn - AC Karasov6 - 1
22 27.05.2017 17:30 h BULLDOGS - Buldog Unčovice3 - 4
22 27.05.2017 17:30 h Dřeváci - FC Tigers2 - 1
22 27.05.2017 17:30 h Sokol Žerotín - KMK Březové3 - 0
22 27.05.2017 17:30 h FC tok - MK Chudobn4 - 5
22 27.05.2017 17:30 h AC Karasov - Karpat Uni?ov1 - 2
22 27.05.2017 17:30 h KZT Štěpánov - Základna Hnoyland4 - 3
23 03.06.2017 17:30 h Barbar team - BULLDOGS4 - 4
23 03.06.2017 17:30 h Sokol Žerotín - Dřeváci5 - 1
23 03.06.2017 17:30 h MK Chudobn - KZT Štěpánov1 - 6
23 03.06.2017 17:30 h Základna Hnoyland - FC Tigers2 - 5
23 03.06.2017 17:30 h Buldog Unčovice - AC Karasov4 - 2
23 03.06.2017 17:30 h Karpat Uni?ov - FC tok5 - 3
24 10.06.2017 17:30 h KZT Štěpánov - Karpat Uni?ov3 - 5
24 10.06.2017 17:30 h BULLDOGS - KMK Březové2 - 4
24 10.06.2017 17:30 h Dřeváci - Základna Hnoyland6 - 0
24 10.06.2017 17:30 h AC Karasov - Barbar team1 - 8
24 10.06.2017 17:30 h FC Tigers - MK Chudobn2 - 1
24 10.06.2017 17:30 h FC tok - Buldog Unčovice2 - 1
25 17.06.2017 17:30 h Karpat Uni?ov - FC Tigers7 - 3
25 17.06.2017 17:30 h Barbar team - FC tok3 - 2
25 17.06.2017 17:30 h Buldog Unčovice - KZT Štěpánov1 - 7
25 17.06.2017 17:30 h Základna Hnoyland - MK Chudobn5 - 0
25 17.06.2017 17:30 h Sokol Žerotín - BULLDOGS2 - 2
25 17.06.2017 17:30 h KMK Březové - AC Karasov2 - 2
26 24.06.2017 17:30 h Základna Hnoyland - Karpat Uni?ov1 - 6
26 24.06.2017 17:30 h KZT Štěpánov - Barbar team2 - 6
26 24.06.2017 17:30 h Dřeváci - MK Chudobn11 - 4
26 24.06.2017 17:30 h AC Karasov - Sokol Žerotín3 - 2
26 24.06.2017 17:30 h FC Tigers - Buldog Unčovice3 - 0
26 24.06.2017 17:30 h FC tok - KMK Březové7 - 1


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022

# Tým B
1 FC Peklo NV 40
2 SK Profit NV 28
3 FC Nasa 26
4 Dřeváci 25
5 Buldog Unčovice 25
6 AC Karasov 25
7 KZT Štěpánov 21
8 BULLDOGS 21
9 MK Dl.Lou?ka 20
10 FK Rozvadovice 20
11 Sokol Žerotín 19
12 Základna Hnoyland 16
13 KMK Březové 12