Tabulka

# Tým OZ B
1 FC Peklo NV 66:31 28
2 FC Nasa 70:48 22
3 BULLDOGS 68:62 19
4 Dřeváci 64:57 18
5 Buldog Unčovice 51:45 18

Minulý zápas

UPCOMING
SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022 - 19. kolo
Datum Sob., 08. Říj. 2022 Beginn 10:00
Sokol Žerotín
Sokol Žerotín
BULLDOGS
BULLDOGS
-:-

Příští zápas

UPCOMING
SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022 - 19. kolo
Datum Sob., 08. Říj. 2022 Beginn 10:00
Sokol Žerotín
Sokol Žerotín
BULLDOGS
BULLDOGS
-:-

Čisté konto
# Název Čisté konto
1 David Šišma 1

Červené karty
# Název Červené karty
1 Jan Šišma 1

SFMO 4. liga B - Sezóna 2010/2011
Rozpis utkání pro SFMO 4. liga B - Sezóna 2010/2011

Kolo Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek
1 27.08.2010 18:00 h NTP Holice - KZT Štěpánov3 - 2
1 27.08.2010 18:00 h Dřeváci - BULLDOGS6 - 2
1 27.08.2010 18:00 h Sokol Unčovice - Dektrade3 - 1
1 27.08.2010 18:00 h Zora club - Blues Rock Caf6 - 3
1 27.08.2010 18:00 h FK Vska - Leaders2 - 6
1 27.08.2010 18:00 h Meta Poho?any - Barbar team5 - 1
2 03.09.2010 18:00 h Dektrade - NTP Holice1 - 3
2 03.09.2010 18:00 h BULLDOGS - Barbar team5 - 2
2 03.09.2010 18:00 h KZT Štěpánov - FK Vska2 - 0
2 03.09.2010 18:00 h Dřeváci - Zora club3 - 3
2 03.09.2010 18:00 h Leaders - Meta Poho?any1 - 2
2 03.09.2010 18:00 h Blues Rock Caf - Plantoi6 - 2
3 11.09.2010 18:00 h Plantoi - Dřeváci4 - 4
3 11.09.2010 18:00 h Sokol Unčovice - Blues Rock Caf2 - 3
3 11.09.2010 18:00 h Barbar team - Leaders1 - 6
3 11.09.2010 18:00 h Zora club - BULLDOGS5 - 1
3 11.09.2010 18:00 h FK Vska - Dektrade3 - 0
3 11.09.2010 18:00 h Meta Poho?any - KZT Štěpánov2 - 2
4 17.09.2010 18:00 h Dektrade - Meta Poho?any2 - 6
4 17.09.2010 18:00 h BULLDOGS - Leaders5 - 4
4 17.09.2010 18:00 h KZT Štěpánov - Barbar team1 - 8
4 17.09.2010 18:00 h Dřeváci - Sokol Unčovice4 - 2
4 17.09.2010 18:00 h Blues Rock Caf - NTP Holice4 - 7
4 17.09.2010 18:00 h Zora club - Plantoi3 - 2
5 24.09.2010 18:00 h NTP Holice - Dřeváci5 - 1
5 24.09.2010 18:00 h Barbar team - Dektrade1 - 6
5 24.09.2010 18:00 h Plantoi - BULLDOGS1 - 4
5 24.09.2010 18:00 h Sokol Unčovice - Zora club2 - 3
5 24.09.2010 18:00 h FK Vska - Blues Rock Caf7 - 3
5 24.09.2010 18:00 h Leaders - KZT Štěpánov3 - 3
6 01.10.2010 18:00 h Dektrade - Leaders2 - 7
6 01.10.2010 18:00 h BULLDOGS - KZT Štěpánov2 - 1
6 01.10.2010 18:00 h Dřeváci - FK Vska12 - 3
6 01.10.2010 18:00 h Plantoi - Sokol Unčovice3 - 2
6 01.10.2010 18:00 h Zora club - NTP Holice1 - 2
6 01.10.2010 18:00 h Blues Rock Caf - Meta Poho?any4 - 4
7 08.10.2010 18:00 h NTP Holice - Plantoi3 - 1
7 08.10.2010 18:00 h Sokol Unčovice - BULLDOGS3 - 3
7 08.10.2010 18:00 h Barbar team - Blues Rock Caf2 - 11
7 08.10.2010 18:00 h FK Vska - Zora club5 - 7
7 08.10.2010 18:00 h KZT Štěpánov - Dektrade1 - 5
7 08.10.2010 18:00 h Meta Poho?any - Dřeváci5 - 3
8 16.10.2010 18:00 h Plantoi - FK Vska16 - 1
8 16.10.2010 18:00 h Sokol Unčovice - NTP Holice1 - 2
8 16.10.2010 18:00 h BULLDOGS - Dektrade2 - 4
8 16.10.2010 18:00 h Blues Rock Caf - Leaders13 - 3
8 16.10.2010 18:00 h Dřeváci - Barbar team4 - 2
8 16.10.2010 18:00 h Zora club - Meta Poho?any7 - 1
9 21.10.2010 18:00 h NTP Holice - BULLDOGS3 - 3
9 21.10.2010 18:00 h Barbar team - Zora club1 - 3
9 21.10.2010 18:00 h Leaders - Dřeváci1 - 4
9 21.10.2010 18:00 h FK Vska - Sokol Unčovice6 - 4
9 21.10.2010 18:00 h KZT Štěpánov - Blues Rock Caf1 - 1
9 21.10.2010 18:00 h Meta Poho?any - Plantoi4 - 0
10 30.10.2010 18:00 h NTP Holice - FK Vska3 - 0
10 30.10.2010 18:00 h Zora club - Leaders11 - 1
10 30.10.2010 18:00 h Blues Rock Caf - Dektrade4 - 2
10 30.10.2010 18:00 h Dřeváci - KZT Štěpánov3 - 0
10 30.10.2010 18:00 h Plantoi - Barbar team2 - 7
10 30.10.2010 18:00 h Sokol Unčovice - Meta Poho?any4 - 4
11 06.11.2010 18:00 h Barbar team - Sokol Unčovice4 - 2
11 06.11.2010 18:00 h Dektrade - Dřeváci2 - 2
11 06.11.2010 18:00 h Leaders - Plantoi5 - 4
11 06.11.2010 18:00 h FK Vska - BULLDOGS1 - 2
11 06.11.2010 18:00 h KZT Štěpánov - Zora club0 - 3
11 06.11.2010 18:00 h Meta Poho?any - NTP Holice6 - 1
12 13.11.2010 18:00 h NTP Holice - Barbar team1 - 1
12 13.11.2010 18:00 h BULLDOGS - Blues Rock Caf2 - 2
12 13.11.2010 18:00 h Plantoi - KZT Štěpánov2 - 1
12 13.11.2010 18:00 h Sokol Unčovice - Leaders2 - 4
12 13.11.2010 18:00 h FK Vska - Meta Poho?any0 - 14
12 13.11.2010 18:00 h Zora club - Dektrade1 - 2
13 21.11.2010 18:00 h Barbar team - FK Vska4 - 1
13 21.11.2010 18:00 h Leaders - NTP Holice5 - 2
13 21.11.2010 18:00 h Dektrade - Plantoi0 - 7
13 21.11.2010 18:00 h Blues Rock Caf - Dřeváci2 - 6
13 21.11.2010 18:00 h KZT Štěpánov - Sokol Unčovice1 - 3
13 21.11.2010 18:00 h Meta Poho?any - BULLDOGS9 - 4
14 01.04.2011 18:00 h Blues Rock Caf - Zora club6 - 3
14 01.04.2011 18:00 h Barbar team - Meta Poho?any3 - 4
14 01.04.2011 18:00 h Leaders - FK Vska4 - 3
14 01.04.2011 18:00 h KZT Štěpánov - NTP Holice1 - 2
14 01.04.2011 18:00 h BULLDOGS - Dřeváci3 - 6
14 01.04.2011 18:00 h Dektrade - Sokol Unčovice1 - 2
15 07.04.2011 18:00 h Meta Poho?any - Leaders4 - 2
15 07.04.2011 18:00 h FK Vska - KZT Štěpánov3 - 3
15 07.04.2011 18:00 h Zora club - Dřeváci0 - 2
15 07.04.2011 18:00 h Plantoi - Blues Rock Caf1 - 1
15 07.04.2011 18:00 h NTP Holice - Dektrade6 - 2
15 07.04.2011 18:00 h Barbar team - BULLDOGS3 - 5
16 15.04.2011 18:00 h Blues Rock Caf - Sokol Unčovice1 - 2
16 15.04.2011 18:00 h Leaders - Barbar team8 - 5
16 15.04.2011 18:00 h KZT Štěpánov - Meta Poho?any0 - 4
16 15.04.2011 18:00 h Dřeváci - Plantoi3 - 2
16 15.04.2011 18:00 h BULLDOGS - Zora club4 - 2
16 15.04.2011 18:00 h Dektrade - FK Vska5 - 1
17 23.04.2011 18:00 h Meta Poho?any - Dektrade3 - 0
17 23.04.2011 18:00 h Leaders - BULLDOGS0 - 3
17 23.04.2011 18:00 h Sokol Unčovice - Dřeváci5 - 1
17 23.04.2011 18:00 h Plantoi - Zora club4 - 3
17 23.04.2011 18:00 h NTP Holice - Blues Rock Caf4 - 2
17 23.04.2011 18:00 h Barbar team - KZT Štěpánov0 - 3
18 29.04.2011 18:00 h Blues Rock Caf - FK Vska8 - 5
18 29.04.2011 18:00 h Zora club - Sokol Unčovice4 - 1
18 29.04.2011 18:00 h KZT Štěpánov - Leaders8 - 2
18 29.04.2011 18:00 h Dřeváci - NTP Holice5 - 4
18 29.04.2011 18:00 h BULLDOGS - Plantoi1 - 2
18 29.04.2011 18:00 h Dektrade - Barbar team4 - 3
19 06.05.2011 18:00 h Meta Poho?any - Blues Rock Caf4 - 2
19 06.05.2011 18:00 h FK Vska - Dřeváci4 - 6
19 06.05.2011 18:00 h Leaders - Dektrade5 - 0
19 06.05.2011 18:00 h Sokol Unčovice - Plantoi0 - 0
19 06.05.2011 18:00 h KZT Štěpánov - BULLDOGS2 - 1
19 06.05.2011 18:00 h NTP Holice - Zora club3 - 2
20 13.05.2011 18:00 h Blues Rock Caf - Barbar team3 - 4
20 13.05.2011 18:00 h Zora club - FK Vska3 - 2
20 13.05.2011 18:00 h Plantoi - NTP Holice0 - 2
20 13.05.2011 18:00 h Dřeváci - Meta Poho?any4 - 1
20 13.05.2011 18:00 h BULLDOGS - Sokol Unčovice4 - 2
20 13.05.2011 18:00 h Dektrade - KZT Štěpánov0 - 5
21 19.05.2011 18:00 h Meta Poho?any - Zora club9 - 1
21 19.05.2011 18:00 h FK Vska - Plantoi1 - 5
21 19.05.2011 18:00 h Leaders - Blues Rock Caf5 - 3
21 19.05.2011 18:00 h Dektrade - BULLDOGS4 - 6
21 19.05.2011 18:00 h NTP Holice - Sokol Unčovice8 - 6
21 19.05.2011 18:00 h Barbar team - Dřeváci5 - 3
22 27.05.2011 18:00 h Blues Rock Caf - KZT Štěpánov0 - 0
22 27.05.2011 18:00 h Zora club - Barbar team2 - 3
22 27.05.2011 18:00 h Sokol Unčovice - FK Vska7 - 0
22 27.05.2011 18:00 h Plantoi - Meta Poho?any5 - 4
22 27.05.2011 18:00 h Dřeváci - Leaders5 - 2
22 27.05.2011 18:00 h BULLDOGS - NTP Holice1 - 9
23 03.06.2011 18:00 h Meta Poho?any - Sokol Unčovice2 - 1
23 03.06.2011 18:00 h FK Vska - NTP Holice3 - 3
23 03.06.2011 18:00 h Barbar team - Plantoi4 - 8
23 03.06.2011 18:00 h Leaders - Zora club3 - 2
23 03.06.2011 18:00 h KZT Štěpánov - Dřeváci2 - 2
23 03.06.2011 18:00 h Dektrade - Blues Rock Caf2 - 7
24 10.06.2011 18:00 h NTP Holice - Meta Poho?any1 - 2
24 10.06.2011 18:00 h BULLDOGS - FK Vska3 - 1
24 10.06.2011 18:00 h Dřeváci - Dektrade4 - 5
24 10.06.2011 18:00 h Plantoi - Leaders3 - 1
24 10.06.2011 18:00 h Sokol Unčovice - Barbar team7 - 1
24 10.06.2011 18:00 h Zora club - KZT Štěpánov4 - 2
25 19.06.2011 18:00 h Barbar team - NTP Holice0 - 3
25 19.06.2011 18:00 h Dektrade - Zora club3 - 6
25 19.06.2011 18:00 h KZT Štěpánov - Plantoi2 - 2
25 19.06.2011 18:00 h Leaders - Sokol Unčovice2 - 4
25 19.06.2011 18:00 h Meta Poho?any - FK Vska3 - 1
25 19.06.2011 18:00 h Blues Rock Caf - BULLDOGS1 - 4
26 24.06.2011 18:00 h NTP Holice - Leaders6 - 4
26 24.06.2011 18:00 h BULLDOGS - Meta Poho?any5 - 0
26 24.06.2011 18:00 h Dřeváci - Blues Rock Caf5 - 4
26 24.06.2011 18:00 h Plantoi - Dektrade3 - 0
26 24.06.2011 18:00 h Sokol Unčovice - KZT Štěpánov5 - 1
26 24.06.2011 18:00 h FK Vska - Barbar team4 - 10


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022

# Tým B
1 FC Peklo NV 28
2 FC Nasa 22
3 BULLDOGS 19
4 Dřeváci 18
5 Buldog Unčovice 18
6 SK Profit NV 17
7 MK Dl.Lou?ka 14
8 FK Rozvadovice 14
9 Sokol Žerotín 14
10 AC Karasov 13
11 KZT Štěpánov 13
12 KMK Březové 10
13 Základna Hnoyland 10