Tabulka

# Tým OZ B
1 FC Peklo NV 66:31 28
2 FC Nasa 70:48 22
3 BULLDOGS 68:62 19
4 Dřeváci 64:57 18
5 Buldog Unčovice 51:45 18

Minulý zápas

UPCOMING
SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022 - 19. kolo
Datum Sob., 08. Říj. 2022 Beginn 10:00
Sokol Žerotín
Sokol Žerotín
BULLDOGS
BULLDOGS
-:-

Příští zápas

UPCOMING
SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022 - 19. kolo
Datum Sob., 08. Říj. 2022 Beginn 10:00
Sokol Žerotín
Sokol Žerotín
BULLDOGS
BULLDOGS
-:-

Čisté konto
# Název Čisté konto
1 David Šišma 1

Červené karty
# Název Červené karty
1 Jan Šišma 1

SFMO 4. liga A - Sezóna 2012/2013
Rozpis utkání pro SFMO 4. liga A - Sezóna 2012/2013

Kolo Datum Čas Domácí tým   Hostující týmVýsledek
1 31.08.2012 18:00 h Draci - Roko Samotiky3 - 6
1 31.08.2012 18:00 h el-jambass - Plantoi1 - 3
1 01.09.2012 09:30 h Dyn.Bystrovany - Meta Poho?any1 - 8
1 01.09.2012 09:30 h Benfica La?any - FK Bukovany3 - 0
1 01.09.2012 10:30 h FK Vska - KZT Štěpánov4 - 1
1 02.09.2012 10:00 h Hluovice - BULLDOGS6 - 3
2 07.09.2012 17:00 h BULLDOGS - FK Vska4 - 2
2 07.09.2012 17:00 h el-jambass - Dyn.Bystrovany0 - 3
2 07.09.2012 18:00 h FK Bukovany - Hluovice0 - 3
2 07.09.2012 18:00 h Plantoi - KZT Štěpánov2 - 3
2 08.09.2012 10:00 h Roko Samotiky - Benfica La?any3 - 4
2 08.09.2012 10:45 h Meta Poho?any - M-Contakt3 - 3
3 14.09.2012 17:00 h M-Contakt - el-jambass9 - 3
3 14.09.2012 17:00 h KZT Štěpánov - BULLDOGS2 - 6
3 14.09.2012 18:00 h Draci - Meta Poho?any0 - 9
3 15.09.2012 09:30 h Dyn.Bystrovany - Plantoi2 - 0
3 15.09.2012 10:00 h FK Vska - FK Bukovany3 - 0
3 16.09.2012 10:00 h Hluovice - Roko Samotiky8 - 5
4 21.09.2012 16:45 h el-jambass - Draci0 - 4
4 21.09.2012 17:45 h FK Bukovany - KZT Štěpánov0 - 3
4 21.09.2012 17:45 h Plantoi - BULLDOGS3 - 3
4 22.09.2012 09:30 h Dyn.Bystrovany - M-Contakt3 - 1
4 22.09.2012 10:00 h Roko Samotiky - FK Vska1 - 1
4 22.09.2012 10:45 h Meta Poho?any - Benfica La?any7 - 0
5 27.09.2012 16:45 h BULLDOGS - FK Bukovany3 - 0
5 27.09.2012 16:45 h KZT Štěpánov - Roko Samotiky2 - 2
5 27.09.2012 16:45 h Benfica La?any - el-jambass3 - 3
5 27.09.2012 17:00 h M-Contakt - Plantoi6 - 4
5 27.09.2012 18:00 h Draci - Dyn.Bystrovany2 - 2
5 30.09.2012 10:00 h Hluovice - Meta Poho?any2 - 5
6 05.10.2012 16:30 h el-jambass - Hluovice3 - 5
6 05.10.2012 17:30 h Plantoi - FK Bukovany3 - 0
6 05.10.2012 18:00 h M-Contakt - Draci7 - 10
6 06.10.2012 09:30 h Dyn.Bystrovany - Benfica La?any0 - 6
6 06.10.2012 10:00 h Roko Samotiky - BULLDOGS0 - 2
6 06.10.2012 10:45 h Meta Poho?any - FK Vska0 - 0
7 10.10.2012 19:00 h FK Bukovany - Roko Samotiky0 - 3
7 12.10.2012 17:00 h Draci - Plantoi1 - 6
7 12.10.2012 17:00 h Benfica La?any - M-Contakt10 - 3
7 12.10.2012 18:00 h FK Vska - el-jambass5 - 1
7 13.10.2012 09:30 h KZT Štěpánov - Meta Poho?any3 - 3
7 14.10.2012 09:30 h Hluovice - Dyn.Bystrovany4 - 5
8 19.10.2012 17:00 h M-Contakt - Hluovice3 - 3
8 19.10.2012 18:00 h Draci - Benfica La?any4 - 4
8 20.10.2012 09:30 h Dyn.Bystrovany - FK Vska0 - 4
8 20.10.2012 09:30 h el-jambass - KZT Štěpánov1 - 2
8 20.10.2012 10:30 h Plantoi - Roko Samotiky6 - 2
8 20.10.2012 10:45 h Meta Poho?any - BULLDOGS9 - 2
9 26.10.2012 16:30 h FK Bukovany - Meta Poho?any0 - 3
9 27.10.2012 09:30 h BULLDOGS - el-jambass12 - 1
9 27.10.2012 09:30 h Benfica La?any - Plantoi2 - 4
9 27.10.2012 10:30 h FK Vska - M-Contakt4 - 1
9 28.10.2012 09:30 h KZT Štěpánov - Dyn.Bystrovany3 - 1
9 28.10.2012 10:00 h Hluovice - Draci5 - 5
10 02.11.2012 17:00 h M-Contakt - KZT Štěpánov3 - 2
10 02.11.2012 18:00 h Draci - FK Vska4 - 2
10 03.11.2012 09:30 h Dyn.Bystrovany - BULLDOGS1 - 2
10 03.11.2012 10:00 h Benfica La?any - Hluovice7 - 6
10 03.11.2012 10:45 h Meta Poho?any - Roko Samotiky4 - 1
10 04.11.2012 10:00 h el-jambass - FK Bukovany3 - 0
11 10.11.2012 09:30 h BULLDOGS - M-Contakt0 - 1
11 10.11.2012 09:30 h FK Vska - Benfica La?any5 - 1
11 10.11.2012 10:00 h Roko Samotiky - el-jambass10 - 1
11 11.11.2012 09:30 h KZT Štěpánov - Draci0 - 0
11 11.11.2012 10:00 h FK Bukovany - Dyn.Bystrovany0 - 3
11 11.11.2012 10:00 h Hluovice - Plantoi5 - 3
12 16.11.2012 17:00 h M-Contakt - FK Bukovany3 - 0
12 16.11.2012 18:00 h Draci - BULLDOGS7 - 7
12 17.11.2012 09:30 h Dyn.Bystrovany - Roko Samotiky3 - 6
12 17.11.2012 10:00 h Hluovice - FK Vska3 - 1
12 17.11.2012 10:00 h Plantoi - Meta Poho?any0 - 1
12 17.11.2012 10:00 h Benfica La?any - KZT Štěpánov4 - 3
13 22.03.2013 17:00 h FK Bukovany - Draci0 - 3
13 23.03.2013 09:30 h BULLDOGS - Benfica La?any2 - 2
13 23.03.2013 09:30 h FK Vska - Plantoi1 - 3
13 23.03.2013 10:00 h Roko Samotiky - M-Contakt2 - 1
13 23.03.2013 10:45 h Meta Poho?any - el-jambass6 - 1
13 24.03.2013 09:30 h KZT Štěpánov - Hluovice4 - 5
14 29.03.2013 17:00 h FK Bukovany - Benfica La?any0 - 3
14 30.03.2013 09:30 h BULLDOGS - Hluovice3 - 3
14 30.03.2013 10:00 h Roko Samotiky - Draci5 - 3
14 30.03.2013 10:45 h Meta Poho?any - Dyn.Bystrovany3 - 1
14 31.03.2013 08:30 h KZT Štěpánov - FK Vska3 - 5
14 31.03.2013 09:30 h Plantoi - el-jambass5 - 2
15 05.04.2013 17:00 h KZT Štěpánov - Plantoi3 - 5
15 05.04.2013 18:00 h M-Contakt - Meta Poho?any4 - 4
15 06.04.2013 09:30 h Dyn.Bystrovany - el-jambass3 - 2
15 06.04.2013 09:30 h Benfica La?any - Roko Samotiky9 - 4
15 06.04.2013 10:30 h FK Vska - BULLDOGS7 - 3
15 07.04.2013 10:00 h Hluovice - FK Bukovany3 - 0
16 12.04.2013 17:00 h BULLDOGS - KZT Štěpánov5 - 3
16 12.04.2013 17:00 h el-jambass - M-Contakt1 - 2
16 12.04.2013 18:00 h FK Bukovany - FK Vska0 - 3
16 12.04.2013 18:00 h Plantoi - Dyn.Bystrovany1 - 1
16 13.04.2013 10:00 h Roko Samotiky - Hluovice0 - 2
16 13.04.2013 10:45 h Meta Poho?any - Draci10 - 2
17 19.04.2013 17:00 h Draci - el-jambass5 - 2
17 19.04.2013 17:00 h BULLDOGS - Plantoi1 - 5
17 19.04.2013 17:00 h KZT Štěpánov - FK Bukovany3 - 0
17 19.04.2013 18:00 h M-Contakt - Dyn.Bystrovany3 - 2
17 20.04.2013 09:30 h Benfica La?any - Meta Poho?any2 - 2
17 20.04.2013 10:30 h FK Vska - Roko Samotiky8 - 0
18 26.04.2013 17:00 h el-jambass - Benfica La?any1 - 11
18 26.04.2013 18:00 h FK Bukovany - BULLDOGS0 - 3
18 26.04.2013 18:00 h Plantoi - M-Contakt4 - 1
18 27.04.2013 09:30 h Dyn.Bystrovany - Draci2 - 4
18 27.04.2013 10:00 h Roko Samotiky - KZT Štěpánov5 - 4
18 27.04.2013 10:45 h Meta Poho?any - Hluovice4 - 2
19 03.05.2013 17:00 h Draci - M-Contakt4 - 2
19 03.05.2013 17:00 h BULLDOGS - Roko Samotiky2 - 3
19 03.05.2013 18:00 h FK Bukovany - Plantoi0 - 3
19 04.05.2013 09:30 h Benfica La?any - Dyn.Bystrovany1 - 2
19 04.05.2013 10:30 h FK Vska - Meta Poho?any1 - 4
19 05.05.2013 10:00 h Hluovice - el-jambass16 - 0
20 10.05.2013 17:00 h el-jambass - FK Vska1 - 3
20 10.05.2013 18:00 h M-Contakt - Benfica La?any4 - 4
20 10.05.2013 18:00 h Plantoi - Draci1 - 3
20 11.05.2013 09:30 h Dyn.Bystrovany - Hluovice0 - 6
20 11.05.2013 10:00 h Roko Samotiky - FK Bukovany3 - 0
20 11.05.2013 10:45 h Meta Poho?any - KZT Štěpánov3 - 0
21 17.05.2013 17:00 h BULLDOGS - Meta Poho?any1 - 3
21 17.05.2013 17:00 h KZT Štěpánov - el-jambass - 
21 18.05.2013 09:30 h Benfica La?any - Draci1 - 8
21 18.05.2013 10:00 h Roko Samotiky - Plantoi7 - 0
21 18.05.2013 10:30 h FK Vska - Dyn.Bystrovany2 - 0
21 19.05.2013 10:00 h Hluovice - M-Contakt5 - 7
22 24.05.2013 17:00 h Draci - Hluovice9 - 2
22 24.05.2013 17:30 h el-jambass - BULLDOGS0 - 5
22 24.05.2013 18:00 h M-Contakt - FK Vska6 - 1
22 24.05.2013 18:30 h Plantoi - Benfica La?any4 - 1
22 25.05.2013 09:30 h Dyn.Bystrovany - KZT Štěpánov3 - 4
22 25.05.2013 10:45 h Meta Poho?any - FK Bukovany3 - 0
23 31.05.2013 17:30 h BULLDOGS - Dyn.Bystrovany2 - 0
23 31.05.2013 17:30 h KZT Štěpánov - M-Contakt1 - 1
23 31.05.2013 18:30 h FK Bukovany - el-jambass0 - 3
23 01.06.2013 10:00 h Roko Samotiky - Meta Poho?any1 - 5
23 01.06.2013 10:00 h FK Vska - Draci7 - 2
23 02.06.2013 10:00 h Hluovice - Benfica La?any9 - 7
24 07.06.2013 17:00 h Draci - KZT Štěpánov7 - 0
24 07.06.2013 17:30 h el-jambass - Roko Samotiky3 - 11
24 07.06.2013 18:00 h M-Contakt - BULLDOGS7 - 1
24 07.06.2013 18:30 h Plantoi - Hluovice1 - 2
24 08.06.2013 09:30 h Dyn.Bystrovany - FK Bukovany3 - 0
24 08.06.2013 10:00 h Benfica La?any - FK Vska0 - 3
25 14.06.2013 17:30 h BULLDOGS - Draci3 - 5
25 14.06.2013 17:30 h KZT Štěpánov - Benfica La?any3 - 3
25 14.06.2013 18:30 h FK Bukovany - M-Contakt0 - 3
25 15.06.2013 10:00 h Roko Samotiky - Dyn.Bystrovany4 - 5
25 15.06.2013 10:00 h FK Vska - Hluovice5 - 4
25 15.06.2013 10:45 h Meta Poho?any - Plantoi6 - 1
26 21.06.2013 17:00 h Draci - FK Bukovany3 - 0
26 21.06.2013 17:30 h el-jambass - Meta Poho?any0 - 7
26 21.06.2013 18:00 h M-Contakt - Roko Samotiky6 - 3
26 21.06.2013 18:30 h Plantoi - FK Vska1 - 1
26 22.06.2013 10:00 h Hluovice - KZT Štěpánov7 - 3
26 22.06.2013 10:00 h Benfica La?any - BULLDOGS2 - 3


:: Powered by JoomLeague - Version 1.6.0.35ddcaf ::

SFMO 3. liga A - Sezóna 2022/2022

# Tým B
1 FC Peklo NV 28
2 FC Nasa 22
3 BULLDOGS 19
4 Dřeváci 18
5 Buldog Unčovice 18
6 SK Profit NV 17
7 MK Dl.Lou?ka 14
8 FK Rozvadovice 14
9 Sokol Žerotín 14
10 AC Karasov 13
11 KZT Štěpánov 13
12 KMK Březové 10
13 Základna Hnoyland 10