- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

13. kolo: FK Bohuslavice A vs. Bulldogs Pňovice

V předehrávaném 13. kole jsme zajížděli poprvé v naší historii do vzdálených Bohuslavic, kde byla většina z nás poprvé v životě. V dnešním zápase jsme postrádali naši bránkářskou jedničku Davida, místo kterého šel do brány Luba. Utkání bylo velmi bohaté na brankové příležitosti a víc štěstí měli v zakončení domácí, kteří zvítězili 8:4.

Ze začátku utkání se přelévala hra ze strany na stranu, utkání se hrálo ve velmi solidním tempu. V první obrovské šanci se objevil Kája, ale toho dokázal vychytat domácí gólman. V 5. minutě byli velmi blízko gólu domácí, ale Luba předvedl vynikající zákrok a nenechal se překonat. V 9. minutě zápasu se domácím povedla pohledná kombinace a dostali se do vedení - 1:0. Po obdrženém gólu jsme zvýšili tlak na domácí bránu, ale často jsme naráželi na domácího gólmana, který měl v některých situacích obrovské štěstí. V 18. minutě zápasu vymíchal Libor domácího obránce a povedenou střelou konečně překonal domácího gólmana - 1:1. Ve 20. minutě zápasu mohli jít domácí do vedení, ale Luba nás vynikajícím zákrokem podržel. Ve 23. minutě přihrál domácí útočník na pravo svému spoluhráči, který se štěstím prostřelil Lubu a poslal domácí opět do vedení - 2:1. Ve 24. minutě mohl vyrovnat Kája, ale nedokázal prostřelit domácího gólmana. Ve 26. minutě dostal na středu hřiště příliš prostoru domácí útočník, který nedal Lubovi žádnou šanci - 3:1. Ve 29. minutě zápasu přihrál Libor Kájovi, který vymotal domácího obránce a snížil - 3:2. Bohužel jsme manko jednoho gólu do poločasu neudrželi, když povedená střela domácího útočníka zapadla k tyči naší svatyně - 4:2.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem se zápasem něco ještě udělat. Ve 33. minutě zakončoval Kája, ale jeho střelecký pokus domácí gólman vyrazil, k míči se dostal Libor, ale jeho pokus zblokoval domácí obránce a následný Paťův pokus letěl nad bránu. Ve 35. minutě zápasu se k zakončení dostal Libor, ale toho dokázal domácí gólman vychytat. Ve 38. minutě mohli jít domácí do výraznějšího vedení, ale Luba předvedl dva vynikající zákroky a udržel nás ve hře. Ve 40. minutě zápasu mohl Libor snížit na rozdíl jediného gólu, ale jeho povedený pokus se bohužel odrazil jen od břevna a z následného protiútoku navýšili domácí svoje vedení - 5:2. My se i nadále snažili se zápasem něco udělat, ale některé situace jsme řešili zbytečně individuálně a když jsme se dostali do zakončení, tak jsme neměli štěstí tváří v tvář domácímu gólmanovi. V 50. minutě využili domácí naší špatné přihrávky, dostali se do přečíslení a navýšili svoje vedení - 6:2. V 52. minutě si všiml Kája lépe postaveného Libora, který dokázal snížit - 6:3. V 54. minutě zápasu jsme již neměli tolik sil k vracení se dozadu a domácí, kteří hráli před početnou diváckou kulisou předvedli pohlednou akci, která vedla k dalšímu míči v naší síti - 7:3. V 56. minutě zápasu postupoval domácí útočník podél lajny a z úhlu dokázal poslat míč přesně k tyči - 8:3. V 57. minutě zápasu předvedl Libor velmi pohlednou akci, když vymotal dva domácí obránce i gólmana a zkompletoval hattrick - 8:4. V závěrečných minutách zápasu mohli snížit Kája i Libor, ale jejich pokusy domácí gólman zneškondil a tak jsme odjíždeli z Bohuslavic s prázdnou po porážce 8:4.

FK Bohuslavice A vs. Bulldogs Pňovice 8:4 (4:2)

Branky: Zatloukal L. 3, Jurkovič K.

Sestava: Čunderle L. - Šišma M., Štábl P., Chrudina J. - Jurkovič K., Ruprecht J., Zatloukal L.