- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

2. kolo: Koník Litovel vs. Bulldogs Pňovice

Ve 2. kole jsme zajížděli do nedaleké Červenky, kde hrává svá domácí utkání tým Koník Litovel. Hráči Koníku Litovel měli zatím plný počet bodů a my měli po minulém utkání co napravovat. Celý pátek jsme počítali omluvenky a došlo to až k tomu, že nás bylo k zápasu akorát, ale vyrazili jsme i tak za neustálého deště bojovat. Náš velmi dobrý taktický výkon slavil nakonec úspěch, i přesto, že domácí byli určitě střelecky aktivnější, ale štěstí se přiklonilo na naší stranu a mohli jsme si připsat do tabulky tři body za vítězství 5:3.

Domácí se prezentovali hned ze začátku utkání několika střeleckými pokusy, ale všechny letěly mimo naší svatyni. Naopak my jsme udeřili z první vážnější šance, když Jirka udržel ve 4. minutě míč, přešel přes domácího obránce a povedenou střelou prostřelil domácího gólmana - 0:1. Domácí se snažili co nejrychleji vyrovnat, ale často naráželi na svou nepřesnost v zakončení a našeho výborně chytajícího gólmana. V 18. minutě zápasu fauloval Kuba domácího útočníka u rohového praporku a následný přímák rozehráli domácí na svého vysunutého gólmana, který povedenou pumelicí k tyči vyrovnal - 1:1. Ve 24. minutě jsme zahrávali roh, k jeho rozehrání se postavil Jirka a poslal míč na nabíhajícího Paťu, který propasíroval míč za záda domácího gólmana - 1:2. Aktivnější domácí byli z vývoje zápasu zaskočeni a o to víc ve 26. minutě zápasu, když Jirka poslal míč skvěle na nabíhajícího Kubu a ten navýšil naše vedení - 1:3. V závěru prvního poločasu se dostali domácí ještě k několika střeleckým pokusům, ale žádný se naštěstí neujal a tak jsme po prvním poločase vedli 3:1.

Domácí ani ve druhém poločase nezměnili svou taktiku a místo kombinace stříleli skoro při každé příležitosti, často hodně mimo. Ve 35. minutě zápasu poslal Jirka míč na Kubu Chrudinu, který postupoval sám na domácího gólmana, kterého na několikrát prostřelil - 1:4. My velmi dlouho odolávali pokusům domácích hráčů, ale ve 43. minutě zápasu domácí poprvé výrazněji v zápase zakombinovali se svým nejšikovnějším hráčem Davidem Rábem, který prošel mezi dvěma našimi hráči a následným zakončením nedal šanci našemu gólmanovi - 2:4. Ve 45. minutě zápasu jsme mohli navýšit naše vedení, ale Kuba to zkusil individuálně, místo přihrávky na neobsazeného Jirku, což ke gólu bohužel nevedlo. V závěru zápasu jsme se soustředili na bránění našeho náskoku, výborně jsme se všichni vraceli s domácíma hráčema, nedávali jsme jim možnost k přečíslování a náš výborný výkon podporoval výbornýma zákrokama náš gólman. V 53. minutě zápasu byli domácí velmi blízko snížení, když dvakrát zazvonila tyč naší svatyně. V 57. minutě zápasu došlo ke zdramatizování zápasu, když domácí již vysunuli i svého gólmana a jeho povedená pumelice skončila až za zády našeho gólmana - 3:4. V úplném závěru zápasu již hráli domácí vabank, my byli pod velkým tlakem a uklidnil nás až Paťa, který v 59. minutě zápasu vystihl přihrávku domácích a poslal míč přes celé hřiště do prázdné brány - 3:5. Závěr zápasu se již jen dohrál a my mohli slavit sladké vítězství 5:3 po výborně odmakaném zápase, čímž jsme odčinili krutý debakl z minulého zápasu.

Koník Litovel vs. Bulldogs Pňovice 3:5 (1:3)

Branky: Chrudina J. 2, Štábl P. 2, Ruprecht J.

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Štábl P. - Ruprecht J., Chrudina J.