- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

3. kolo: Bulldogs Pňovice vs. FC Peklo Nová Ves

Ve 3. kole jsme na domácím hřišti přivítali tým FC Peklo Nová Ves, se kterým se nám zatím moc nedaří. Dnešní utkání bylo vyrovnané, ale více štěstí měli v zakončení hosté, kteří zvítězili 8:3.

Hosté vstoupili do utkání velmi dobře, když se dostali již ve 3. minutě zápasu do vedení, protože míč, který propadl k hostujícímu útočníkovi trefil dotyčný hráč z první nechytatelně k tyči - 0:1. My mohli z následné akce vyrovnat, ale Kája nedokázal překonat hostujícího gólmana. V 6. minutě zápasu propadl centr před bránu na neobsazeného hostujícího útočníka, který navýšil vedení svého týmu - 0:2. V 10. minutě zápasu mohl snížit Kája, ale hostující gólman jej dokázal vychytat. Ve 12. minutě zápasu se dostal k zakončení Jirka, ale ani ten neprostřelil hostujícího strážce svatyně. V 18. minutě zahrávali hosté roh a jejich útočník dostal až příliš prostoru, čehož využil k navýšení vedení svého týmu - 0:3. V 19. minutě se povedla hostům pohledná kombinace s gólovým efektem - 0:4. Ve 22. minutě Kája vymotal hostujícího obránce a přihrál do běhu Kubovi Chrudinovi, který ve 100% šanci zamířil nad hostující svatyni. Ve 25. minutě zápasu mohli hosté navýšit svoje vedení, ale náš gólman předvedl dva skvělé zákroky a nenechal se překonat. Ve 30. minutě zápasu našel Kája před bránou Jirku, který z otočky konečně prostřelil hostujícího gólmana - 1:4. Odpověď hostů byla blesková, protože ještě ve 30. minutě zápasu se jim povedlo navýšit svoje vedení - 1:5. Vyrovnaný poločas skončil pro nás velmi krutým výsledkem 1:5.

Do druhého poločasu jsme vstoupili velkým tlakem a snažili jsme se ze zápasem ještě něco udělat. Měli jsme obrovský tlak a hosté nebyli vůbec v zápase. Ve 34. minutě zápasu Jirka vymotal hostujícího obránce, přihrál míč na Káju, který se trefil do šibenice - 2:5. Ve 35. minutě zápasu se Kája prezentoval vynikající individuální akcí, když vymotal hostující obránce, položil si i hostujícího gólmana a poslal míč do sítě - 3:5. Ve 36. minutě zápasu jsme skvěle vystihli přihrávku hostujících hráčů a Jirka se hnal za míčem, aby mohl postupovat na hostující svatyni, ale míč se dostal se štěstím k hostujícímu špílmachrovi, který nekompromisní střelou k tyči navýšil vedení svého týmu a otupil tímhle gólem náš tlak - 3:6. Po tomto gólu se hosté soustředili více na bránění a my se těžko prosazovali do sformované obrany. Ve 45. minutě zápasu využili hosté bašeho laxního bránění a navýšili svoje vedení 3:7. Hostující gólman předváděl v závěru skvělé zákroky, ale i náš gólman v bráně čaroval a snažil se nás uchránit od ještě většího debaklu. V 60. minutě zápasu rozehrávali hosté přímák, my si špatně rozebrali hostující hráče a náš gólman byl proti zakončení hostujícího útočníka bezmocný - 3:8.

Bulldogs Pňovice vs. FC Peklo Nová Ves 3:8 (1:5)

Branky: Jurkovič K. 2, Ruprecht J.

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Šišma J., Štábl P. - Jurkovič K., Ruprecht J., Chrudina J., Štábl J.