- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

4. kolo: SK Profit Nová Ves vs. Bulldogs Pňovice

Ve 4. kole jsme zajížděli do Nové Vsi k utkání s místním týmem SK Profit Nová Ves. V průběhu pátku se nám množily omluvenky a nakonec jsme k utkání vyrazili bez střídání, naopak domácí měli dva borce na střídání. I bez střídání jsme v utkání podali velmi dobrý výkon, bohužel nás sráželo neproměňování šancí, ale i tak jsme z utkání vydolovali bod za remízu 4:4.

V úvodu utkání byli domácí o něco aktivnější, ale naštěstí jim chyběla přesnost v zakončení. My hrozili především prostřednictvím vynikajícího Káji Jurkoviče, který motal hlavy domácím obráncům. V 6. minutě zápasu jsme mohli jít do vedení, když Kája vymotal domácího obránce a poslal míč před bránu na Kubu Štábla, který bohužel nedokázal na prudkou přihrávku zareagovat. V 9. minutě dostal domácí útočník kousek prostoru a jeho nepříliš povedená střela prošla Lubovi mezi nohama až do sítě - 1:0. Skvěle hrající Kája v 10. minutě vymotal dva domácí obránce a povedenou střelou vyrovnal - 1:1. Ve 12. minutě náš gólman zbytečně vyběhl proti domácímu útočníkovi a ten jej dokázal prostřelit - 2:1. My měli po tomto gólu víc ze hry, ale Kájovi se nedařilo prostřelit domácího gólmana. V 18. minutě házel Kája aut, na který si naběhl Michal, ale jeho zakončení hlavou šlo těsně mimo tři tyče. Ve 20. minutě zápasu hodil Michal míč z autu Kájovi, který přešel přes domácího obránce a prostřelil domácího strážce svatyně - 2:2. Ve 22. minutě vystihli domácí naši přihrávku a přečíslení 3 na 2 využili k vedoucímu gólu - 3:2. Ve 25. minutě vylezl domácí gólman až na polovinu hřiště, jeho špatnou přihrávku vystihl Paťa a zkoušel to přes celé hřiště do prázdné, ale vracející se domácí gólman dokázal jeho pokus se štěstím zlikvidovat. V závěru prvního poločasu nás podržel Luba dvěma vynikajícíma zákrokama a tak jsme po prvním poločase prohrávali 3:2.

Ze začátku druhého poločasu jsme byli mnohem aktivnějším týmem a hnali jsme se za vyrovnáním. Ve 32. minutě zahrával Kája roh a Paťovo zakončení šlo těsně mimo. Ve 34. minutě poslal Kája míč před bránu na Paťu a jeho pokus hlavou se štěstím vytěsnil domácí gólman mimo. Ve 36. minutě mohl vyrovnat Kája, ale i jeho pokus zlikvidoval domácí gólman. Ve 38. minutě zápasu mohli domácí navýšit svoje vedení, ale Luba pokus domácího útočníka vykopl nohou. Ve 40. minutě zápasu Kája vymotal domácího obránce a přihrávkou hledal Kubu, který bohužel nedokázal dostat míč do sítě. Ve 42. minutě zápasu se dostali k zakončení domácí, ale Luba nás skvělým zákrokem podržel. Ve 45. minutě zápasu jsme byli blízko vyrovnání, když Kája poslal míč z rohu na Paťu, ale jeho pokus dokázal zablokovat jeden z domácích obránců. Ve 47. minutě zápasu hodil Paťa aut na Káju, který poslal míč hlavou do sítě a zkompletoval hattrick - 3:3. Ve 49. minutě zápasu dostal domácí útočník hodně prostoru, přešel přes našeho obránce a pumelicí k tyči nedal Lubovi šanci - 4:3. V 53. minutě zápasu Kája přešel přes domácího obránce a skvělou přihrávkou našel před bránou Kubu, který vyrovnal - 4:4. V 55. minutě zápasu se dostali domácí k zkončení, ale skvelý zákrok předvedl Luba a nenechal se prostřelit. V 57. minutě zápasu jsme mohli jít do vedení, když Kája hledal před bránou Paťu, ale toho dokázal domácí gólman vychytat. V 59. minutě se dostali k zakončení domácí, ale pokus domácího útočníka zblokoval Paťa a tak jsme si odvezli bod za remízu 4:4.

I bez střídání jsme podali s velmi běhavým domácím týmem vynikající výkon, kdy jsme měli spoustu šancí a mohli jsme v Nové Vsi i zvítězit. Příští týden nehrajeme a za 14. dní nás čeká velké Pňovické derby s Dřevákama.

SK Profit Nová Ves vs. Bulldogs Pňovice 4:4 (3:2)

Branky: Jurkovič K. 3, Štábl J.

Sestava: Čunderle L. - Šišma M., Štábl P. - Jurkovič K., Štábl J.