- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

10. kolo: Bulldogs Pňovice vs. Sokol Mezice

V 10. kole jsme na domácím hřišti přivítali tým Sokol Mezice, který se nachází na druhém místě tabulky. V dnešním utkání jsme se museli obejít bez našeho kanonýra Káji Jurkoviče. V utkání jsme nebyli výrazně horším týmem, čemuž bohužel neodpovídá konečný výsledek 2:8.

Po celé utkání jsme se snažili poctivě dostupovat hostující hráče a nenechávat jim příliž prostoru v zakončení. Bohužel již v 5. minutě zápasu šli hosté do vedení - 0:1. Ve 13. minutě zápasu náš gólman vyrazil střelu hostujícího útočníka, ale proti dorážce byl již bezmocný - 0:2. V 15. minutě se skvěle uvolnil Roman, vymotal hostujícího obránce a povedenou střelou snížil - 1:2. Ve 23. minutě zápasu zahrávali hosté přímák, který rozehráli dokonale a na pumelici hostujícího útočníka nedokázal náš gólman zareagovat - 1:3. O chvíli později mohl snížit Michal, ale nedokázal nadvakrát překonat hostujícího gólmana. Ve 26. minutě zápasu postupovali hosté ve třech na dva naše obránce, které skvěle vykombinovali - 1:4. Po vyrovnaném prvním poločase jsme tedy prohrávali zbytečně vysoko a to 4:1.

Do druhého poločasu vstoupili mnohem lépe hosté, když jejich útočník ve 33. minutě prostřelil povedenou pumelicí našeho gólmana - 1:5. Ve 39. se povedla hostům pohledná kombinace s gólovým zakončením - 1:6. Ve 42. minutě zápasu našel Roman před bránou úplně volného Kubu Štábla, který ve velké šanci málem selhal, ale naštěstí nakonec dopravil míč do sítě a snížil - 2:6. I v závěru zápasu jsme se snažili poctivě přistupovat k hostujícím hráčům a náš gólman zlikvidoval několik tutovek hostujících útočníků. Ve 45. minutě zápasu jsme dali příliš prostoru hostujícímu útočníkovi, který se trefil přesně k tyči - 2:7. O chvíli později mohl snížit Paťa, ale jeho pokus dokázal hostující gólman se štěstím zlikvidovat. V 53. minutě zápasu se dostali hosté do přečíslení, které dokázali využít - 2:8. V závěru zápasu se dostal dvakrát k zakončení Paťa, ale bohužel nedokázal dostat míč za záda hostujícího strážce svatyně. V posledních minutách utkání mohli hosté navýšit svoje vedení, ale vynikajícími zákroky se prezentoval náš gólman. V dnešním utkání byli hosté mnohem efektivnější v zakončení a odvezli si tak do Mezic tři body za vítězství 8:2.

Bulldogs Pňovice vs. Sokol Mezice - 2:8 (1:4)

Branky: Petruška R., Štábl J.

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Štábl P., Chrudina J. - Petruška R., Štábl J.