- Karel Jurkovič 1
- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

Ve 4. kole jsme na domácím h?išti p?ivítali poslední tým tabulky a tím je KMK B?ezové. K utkání jsme se sešli v pom?rn? silné sestav?, ze stabilních hrá?? chyb?li jen nᚠobávaný kanonýr Jirka Ruprecht a Otakar Kun?ík. Utkání jsme m?li po celou dobu pod kontrolou a p?ipsali jsme si do tabulky dva body za vysoké vít?zství 7:1.

Do utkání jsme vstoupili skv?le, když se Kája hned v první minut? zápasu prohnal po levé stran? stran? h?išt? a p?edložil mí? p?ed bránu Pe?ovi ?epovi, který nás poslal povedenou st?elou z první do vedení - 1:0. V 5. minut? zápasu bylo v našich ?adách ješt? veseleji, když si Pe?a potáhl mí?, obešel hostujícího obránce a st?elou k ty?i navýšil naše vedení - 2:0. O chvíli pozd?ji jsme mohli vést již o t?i góly, ale La?ova pumelice šla t?sn? mimo. V 10. minut? Kája potáhl mí? a p?edložil jej Kubovi, ale ten nezamí?il p?esn?. V 15. minut? zápasu se dostali poprvé v zápase k zakon?ení hosté, ale Dav?a si dokázal poradit. V 17. minut? zápasu Kája vymotal dva hostující obránce, ale s jeho pokusem si dokázal hostující gólman poradit. Ve 20. minut? zápasu Dav?a vyhodil mí? na Káju, ten se prohnal po pravé stran? h?išt? a na jeho pumelici k ty?i nem?l hostující gólman šanci zareagovat - 3:0. Ve 23. minut? zápasu mohl Pe?a zkompletovat hattrick, ale hostující gólman byl proti. Ve 25. minut? zápasu Pa?a potáhl mí?, poslal jej La?ovi a ten bohužel nast?elil ty? hostující svatyn?. V samém záv?ru prvního polo?asu ješt? zamotal Kája hlavy hostujícím obránc?m, ale mí? poslal t?sn? mimo a tak jsme po prvním polo?ase vedli 3:0.

Do druhého polo?asu jsme vstoupili obrovskou šancí Poulise, který ale bohužel hlavi?koval v záklonu a tak nedokázal dostat mí? do sít?. Ve 35. minut? zápasu mohl navýšit naše vedení La?a, ale ten sám p?ed hostujícím gólmanem poslal mí? z první t?sn? mimo. Ve 37. minut? byli hosté velmi blízko snížení, když jejich úto?ník trefil ty? a z následné dorážky trefili znovu ty?, od které se mí? odrazil do zad našeho gólmana, od n?j do b?evna a pak našt?stí ven. Ve 38. minut? potáhl Pe?a mí? a poslal jej doprava nabíhajícímu Honzovi, ale ten pálil bohužel jen do bo?ní sít?. Ve 39. minut? zápasu m?li hosté další velkou p?íležitost ke snížení, když se mí? odrazil od b?evna na brankovou ?áru a poté jej nᚠgólman vyrazil mimo. Ve 42. minut? mohl naše vedení navýšit Kája, ale hostující gólman p?edvedl povedený zákrok a nenechal se p?ekonat. Ve 44. minut? zápasu se hosté kone?n? do?kali snížení, když mí? propadl na jejich uto?níka a ten nedal hlavou šanci našemu gólmanovi - 3:1. Našt?stí jsme hosty nenechali zdramatizovat zápas a ve 45. minut? zápasu si na roh skv?le nab?hl Pa?a a povedenou st?elou z první navýšil naše vedení - 4:1. Ve 47. minut? potáhl Kája mí?, našel Pa?u a ten zamí?il p?esn? k ty?i - 5:1. Ve 48. minut? zápasu mohli hosté snížit, ale nᚠgólman p?edvedl skv?lý zákrok a nenechal se p?ekonat. V 52. minut? zápasu Kája vymotal dva hostující obránce, tvá?í v tvá? hostujícímu gólmanovi zachoval chladnou hlavu a s p?ehledem poslal mí? do sít? - 6:1. V 55. minut? motal La?a hlavy hostujícím obránc?m, už se chystal k zakon?ení, ale mí? se dostal k Pa?ovi, ten jej poslal neomyln? do sít? a zkompletoval hattrick - 7:1. V 58. minut? zápasu mohl Pa?a p?idat sv?j ?tvrtý gól, ale mí? jen prote?oval na Michala, který jej bohužel nedokázal poslat do sít?. V úplném záv?ru zápasu ješt? zahrozili hosté, ale jejich úto?ník nedokázal zareagovat na p?ihrávku od svého spoluhrá?e a tak jsme mohli slavit vít?zství 7:1.

Bulldogs P?ovice vs. KMK B?ezové 7:1 (3:0)

Branky: Štábl P. 3, ?ep P. 2, Jurkovi? K. 2

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Šišma J., Pavlí?ek M., Kohl L. - Jurkovi? K., ?ep P., Štábl J., Štábl P.