- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

8. kolo: Bulldogs Pňovice vs. SK Profit NV

V 8. kole jsme na domácím hřišti přivítali tým SK Profit Nová Ves. V dnešním utkání jsme citelně postrádali Laďu Kohla, ale i tak jsme měli tři hráče na střídání. Hosté dorazili jen s jedném borcem na střídání, ale vůbec jim to nevadilo, protože nám uštědřili krutý debakl 9:2.

Hostující hráči byli od začátku zápasu aktivnějším týmem, ale v úvodu utkání jsme s nimi dokázali držet krok. V 5. minutě zápasu jsme mohli jít do vedení, ale bohužel Jirka ani Kája neuspěli se svými pokusy. V 10. minutě zápasu hostující gólman skvěle vyhodil do běhu svému útočníkovi a ten upaloval sám na našeho gólmana, kterého tvrdou střelou k tyči prostřelil - 0:1. V 15. minutě zápasu prohrál náš obránce souboj u lajny a hosté toho dokázali využít k rychlému přečíslení, které vedlo až k míči v naší síti - 0:2. V 19. minutě zápasu se nechal jeden z našich obránců zbytečně lacino obehrát a hosté navýšili svoje vedení - 0:3. Ve 21. minutě házel Kuba aut, na který si naběhl Michal, ale na jeho pokus hlavou dokázal hostující gólman zareagovat. Ve 25. minutě zápasu potáhl Jirka míč, obešel hostujícího obránce a přihrál jej Peťovi, který snížil - 1:3. Ve 27. minutě jsme mohli vstřelit kontaktní gól, když náš gólman vytáhl míč až skoro na polovinu hřiště a jeho pumelice letěla jen o kousek mimo. V úplném závěru prvního poločasu mohli hosté navýšit svoje vedení, ale náš gólman předvedl fantastický zákrok a tak jsme po prvním poločase prohrávali 3:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili katastrofálně, když náš obránce nedokázal zareagovat na letící míč, který skončil až na kopačkách hostujícího útočníka a ten s přehledem navýšil vedení svého týmu - 1:4. Ve 35. minutě zápasu se hostujícím hráčům povedla pohledná kombinace, která vedla k dalšímu gólu - 1:5. My byli v druhém poločase jak na kolotoči a vůbec jsme nestíhali, nebýt našeho gólmana, tak prohráváme mnohem větším rozdílem. Ve 40. minutě zápasu využil hostující útočník zmatků v naší obraně a vstřelil další gól - 1:6. Ve 43. minutě jsme zahrávali roh, který rozehrál Paťa na nabíhajícího Káju a ten povedenou střelou snížil - 2:6. Závěr zápasu jsme vůbec nezvládli, inkasovali jsme ještě tři góly a prohráli jsme 9:2.

Bulldogs Pňovice vs. SK Profit NV 2:9 (1:3)

Branky: Čep P., Jurkovič K.

Sestava: Šišma D. - Šišma J., Šišma M., Štábl P., Čep P. - Jurkovič K., Ruprecht J., Štábl J.