- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

17. kolo: KMK Březové vs. Bulldogs Pňovice

V 17. kole jsme zajížděli v poměrně silné sestavě do Březové. Utkání bylo bohaté na góly, mnohem víc šancí jsme měli my a dokázali jsme jich také víc proměnit, takže jsme si odvezli z Březové dva body za výhru 8:5.

Do utkání jsme vstoupili skvěle, když Kája hned ve 2. minutě vymíchal domácího obránce a střelou k tyči nás poslal do vedení - 0:1. Ve 4. minutě bylo již srovnáno, když se trefil domácí hráč hlavou přesně k tyči - 1:1. V 6. minutě jsme opět vedli, když Kája poslal míč do běhu Kubovi Štáblovi do běhu a ten našel skvělou přihrávkou před bránou Libora, který rozvlnil síť za domácím gólmanem - 1:2. V 8. minutě bylo zase srovnáno, když se domácí dostali do přečíslení a dokázali ho využít - 2:2. V 10. minutě zápasu šli domácí poprvé v zápase do vedení, když vyslal jejich hráč povedenou pumelici do šibenice a nedal našemu gólmanovi žádnou šanci - 2:3. Ve 12. minutě zápasu bylo zase srovnáno, když Libor vymíchal domácího obránce a dokázal překonat i gólmana - 3:3. V 15. minutě zápasu jsme šli opět do vedení, když Kája skvěle přihrál Liborovi a ten se ocitl sám před gólmanem, kterému nedal žádnou šanci a zkompletoval hattrick - 3:4. Libor s Kájou hráli dneska skvěle a pořád motali hlavy domácím obráncům, často měl proti jejich střelám gólman domácích obrovské štěstí. Ve 22. minutě Kája vymotal domácího obránce a před bránou našel svou přihrávkou Kubu Chrudinu, který se dokázal prosadit v souboji a navýšil naše vedení - 3:5. O chvíli později mohli domácí snížit, ale Davča vytáhl dva fantastické zákroky a nenechal se překonat. Ve 28. minutě našel Kuba Chrudina skvělou přihrávkou před bránou Kubu Štábla, ale ten poslal míč v obrovské šanci těsně mimo a tak jsme vedli po prvním poločase 5:3.
Do druhého poločasu jsme vstoupili skvěle, když Kuba Chrudina přihrál Michalovi a ten našel před bránou Libora, který s přehledem překonal domácího gólmana - 3:6. V druhém poločase jsme měli víc ze hry, hodně byli vidět Kája s Liborem, ale nedařilo se jim dostat míč do sítě. Ve 40. minutě zahrávali domácí přímák a zahráli ho skvěle, protože dostali míč do sítě - 4:6. Ve 45. minutě zápasu si vybral slabší chvilku náš gólman, protože rozehrál přímo na domácího útočníka, který mu vrátil míč do sítě - 5:6. Ve 48. minutě mohlo být vyrovnáno, ale náš gólman předvedl vynikající zákrok a nenechal se překonat. V 52. minutě přihrál Libor Kájovi a ten dokázal navýšit naše vedení. Domácí se snažili vrátit do zápasu, ale do jejich hry se vkrádalo v závěru utkání až moc nepřesnosti nebo šly jejich pokusy naštěstí mimo. V 60. minutě zápasu vyhodil Davča míč na Káju a ten udělal střelou mezi nohama domácího gólmana definitivní tečku za dnešním zápasem - 5:8.
KMK Březové vs. Bulldogs Pňovice 5:8 (3:5)
Branky: Zatloukal L. 4, Jurkovič K. 3, Chrudina J.
Sestava: Šišma D. - Šišma M., Štábl J., Chrudina J. - Zatloukal L., Jurkovič K.