- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

21. kolo: SK Profit Nová Ves vs. Bulldogs Pňovice

V 21. kole jsme se představili v poměrně silné sestavě na šotolině v Nové Vsi, kde nás čekal tým SK Profit Nová Ves. Na jaře jsme s Profitem prohráli na domácím hřišti 9:2 a bohužel i v dnešním utkání využili víc šancí hráči Profitu, kteří zvítězili 5:2.

Do utkání jsme vstoupili fantasticky, když se Kája postavil v 5. minutě utkání k rozehrání přímáku a jeho pumelice skončila v síti – 0:1. Po tomto gólu se do toho domácí opravdu opřeli a náš gólman předváděl jeden vynikající zákroky, kterými doháněl domácí borce k šílenství. Bohužel v 15. minutě utkání se nám nepovedlo pořádně odkopnout míč, který skončil na kopačkách domácího útočníka a ten jej poslal přesně k tyči – 1:1. Domácích bylo v prvním poločase plné hřiště a my bohužel nestíhali. Ve 23. minutě zápasu se povedla domácím pohledná kombinace na jeden dotek s gólovým efektem – 2:1. Ve 28. minutě mohlo být vyrovnáno, ale akci Káji s Liborem překazil výborným vyběhnutím domácí gólman, a tak jsme po prvním poločase prohrávali 2:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi špatně, když domácí útočník dostal příliš prostoru a nepříliš povedenou střelou prostřelil našeho gólmana – 3:1. Ve 37. minutě se domácí dostali do přečíslení, kterého využili k navýšení svého vedení – 4:1. Ve 40. minutě zápasu se k míči dostal Kája a povedenou střelou dokázal snížit – 4:2. Ve 43. minutě zápasu jsme byli velmi blízko gólu, ale Kuba Štábl poslal míč v obrovské šanci jen do tyče a odražený míč poslal Libor mimo domácí svatyni. Ve 45. minutě zápasu zazvonila za domácím gólmanem tyč podruhé. Ve 48. minutě zápasu náš gólman zbytečně vyběhl proti domácímu útočníkovi, který jej dokázal prostřelit a navýšil vedení svého týmu – 5:2. V 54. minutě se dostal Michal k míči před domácí svatyní a poslal jej na Kubu Štábla, který bohužel opět zabrnkal na tyč domácí svatyně. V závěru zápasu jsme zamknuli domácí před jejich bránou, ale bohužel to nevedlo ke gólovému efektu, a tak jsme odjeli z Nové Vsi s prázdnou.

SK Profit Nová Ves vs. Bulldogs Pňovice 5:2 (2:1)

Branky: Jurkovič K. 2

Sestava: Šišma D. – Šišma M., Štábl P., Chrudina J. – Štábl J., Jurkovič K., Zatloukal L.