- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

7.kolo: FC Nasa vs. Bulldogs Pňovice

V 7. kole jsme zajížděli už ve středu do Násobůrek k utkání s místním týmem FC Nasa. Bohužel jsem k utkání nakonec dorazili jen v 5 lidech a i přes velmi dobře zvládnutý první poločas jsme prohráli 8:1.

Domácí byli od začátku zápasu pochopitelně aktivnější a již v 7. minutě zápasu se dostali do vedení povedenou střelou k tyči - 1:0. My hrozili především zásluhou Kubi Chrudiny a Kubi Stavěla, ale s jejich pokusy si dokázal domácí gólman poradit. Náš gólman předváděl po celý zápas fantastické zákroky, ale ve 22. minutě ho se štěstím překonal hlavou domácí útočník - 2:0. V závěru prvního poločasu mohl snížit Kuba Chrudina, ale domácí gólman si s jeho pokusem dokázal poradit a tak jsme po prvním poločase prohrávali jen 2:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili špatně, když jsme hned ve 33. minutě zápasu opět inkasovali - 3:0. V druhém poločase již docházeli některým hráčům síly a početnější domácí byli snad všude dřív. Ve 40. minutě postupoval domácí kapitán sám na našeho obránce, který se při jeho bránění zranil a tak jsme pokračovali v zápase jen ve třech - 4:0. Domácí rychle přidali další dva góly - 6:0. Od dalších gólů nás fantastickými zákroky zachránil náš gólman, který předváděl opravdu neskutečné věci. V 54. minutě zahrával Michal roh, na který si naběhl náš gólman David, který obešel domácího hráče a povedenou pumelicí snížil - 6:1. V závěru zápasu jsme se snažili o co nejmenší počet inkasovaných gólů a i když jsme ve třech hráčích v čele s naším vynikajícím gólmanem makali na 100%, tak jsme ještě dvakrát inkasovali a prohráli jsme 8:1.

FC Nasa vs. Bulldogs Pňovice 8:1 (2:0)

Branky: Šišma D.

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Šišma J. - Chrudina J., Stavěl J.