- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

8. kolo: Bulldogs Pňovice vs. MK Náměšť

V 8. kole jsme na domácím hřišti přivítali tým MK Náměšť, který vede tabulku naší skupiny. K utkání jsme se sešli v poměrně silné sestavě a bylo k vidění velmi pohledné utkání bohaté na šance. Více štěstí v zakončení měli hostující hráči, kteří si odvezli do Náměště 3 body za vítězství 10:7.

Hosté šli do vedení již ve 4. minutě utkání - 0:1. V 7. minutě utkání obdržel Kája výbornou přihrávku a povedenou střelou vyrovnal - 1:1. Ve 12. minutě utkání si slabší chvilku vybral náš gólman a hosté šli opět do vedení - 1:2. Hostující hráči hráli ve vysokém tempu a byli velmi rychlí. V 17. minutě zápasu byla k vidění pohledná kombinace mezi Kubou Stavělem a Kájou, ale bohužel neskončila gólem. Ve 22. minutě zápasu Kája přihrál Jirkovi před bránu, ale ten bohužel nedokázal dostat míč za záda hostujícího gólmana. Ve 24. minutě zápasu se hostům povedla pohledná kombinace s gólovým efektem - 1:3. V závěru prvního poločasu ještě zahrozil Kája, ale neprostřelil hostujícího gólmana a tak jsme po prvním poločase prohrávali 3:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi špatně, protože jsme inkasovali hned z první šance hostujícího týmu - 1:4. V 37. minutě Kája vymotal hostujícího obránce a povedenou přihrávkou našel před bránou Paťu, který povedenou střelou snížil - 2:4. Rychlí a velmi šikovní útočníci nám dělali obrovské problémy, svou šikovnost využili v 39. a 42. minutě, kdy navýšili vedení svého týmu - 2:6. Krev do žil nám vlil výborně hrající Kája, který po individuální akci ve 43. minutě snížil - 3:6. Ve 45. minutě zápasu vymotal Kája hostujícího obránce a povedenou střelou zkompletoval hattrick - 4:6. Rozdíl dvou gólů jsme bohužel neudrželi dlouho, protože ve 47. minutě se povedenou pumelicí z úhlu trefil hostující útočník - 4:7. V 50. minutě zápasu využili hosté svého přečíslení k navýšení vedení - 4:8. V 56. minutě zápasu vykřesal naději náš kanonýr Kája - 5:8. Bohužel hned vzápětí v 57. minutě zápasu se opět prosadili hosté a kontrolovali vývoj zápasu - 5:9. V 58. minutě zápasu vymotal Kája hostujícího obránce a přihrál před bránu Paťovi, který střelou do šibenice snížil 6:9. V 60. minutě zápasu Kája skvěle presoval, využil chyby hostujícího hráče a snížil na rozdíl dvou gólů - 7:9. Bohužel měli poslední slovo v utkání hosté, když v závěrečných sekundách zápasu prostřelili našeho gólmana a zaokrouhlili svůj počet vstřelených gólů v tomto zápase na 10.

V dnešním utkání jsme podali s prvním týmem tabulky velmi kvalitní výkon, který bohužel na body nestačil a budeme se o ně muset porvat v příštím zápase v Hynkově s místním týmem AC Karasov.

Bulldogs Pňovice vs. MK Náměšť 7:10 (1:3)

Branky: Jurkovič K. 5, Štábl P. 2

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Chrudina J., Štábl P., Štábl J. - Jurkovič K., Stavěl J., Ruprecht J.