- Jakub Stavěl 1

Červené karty

NO ITEMS

12. kolo: Bulldogs Pňovice vs. Buldog Unčovice

Ve 12. kole jsme na domácím hřišti přivítali tým Buldog Unčovice, který vyhrál 5 zápasů v řadě. Zápasy s týmem z Unčovic jsou vždy vyrovnané a plné osobních soubojů. Dnešní utkání bylo nabité emocemi od začátku do konce, lépe jsme je zvládli ukočírovat my a konečně jsme se dočkali vítězství v poměru 4:2.

Vstup do utkání jsme měli katastrofální, když jsme hned v první minutě utkání po chybě inkasovali - 0:1. Ze začátku utkání byli hostující aktivnější a nebezpečnější, ale výbornými zákroky nás držel náš gólman. Postupem času jsme se osmělovali a stále častěji jsme se dostávali před bránu hostujícího týmu. V 7. minutě zápasu házel Kuba Štábl aut a míč si srazil jeden z hostujících obránců za záda svého bezmocného gólmana - 1:1. V 9. minutě zápasu využili hosté naší špatné přihrávky a svůj rychlý kontr využil hostující útočník nechytatelnou pumelicí k tyči - 1:2. Od tohoto okamžiku se utkání velmi vyhrotilo, bylo plné tvrdých soubojů a nikdo nikomu nic nedaroval zadarmo. My se snažili o vyrovnání, ale Kája, Roman ani Kuba se ve svých šancích nedokázali prosadit. Ve 24. minutě zápasu se dostal Roman k míči na středu hřiště, přešel přes hostujícího obránce a velmi povedenou pumelicí do šibenice vyrovnal - 2:2. Po tomto gólu nás bylo plné hřiště a objevovali se chyby v hostující obraně. Ve 28. minutě využil Kuba Štábl špatné přihrávky hostujícího obránce a prostřelil hostujícího strážce svatyně, čímž nás poslal do vedení - 3:2. V závěru prvního poločasu náš gólman vytáhl výborný zákrok proti střele hostujícího útočníka a tak jsme po prvním poločase vedli 3:2.

Ze začátku druhého poločasu na nás hosté vlétli, ale my si poctivě přebírali hostující hráče a nenechávali jsme jim příliš prostoru. Velmi dobrý výkon dnes předváděl náš gólman a tak jsme čekali na chybu hostujícího týmu. V 38. minutě Kája výborně dohrál hostujícího obránce, ale jeho pokus hostující gólman se štěstím zlikvidoval. Ve 45. minutě zápasu Kája vystihl špatnou přihrávku hostujících hráčů a povedenou střelou navýšil naše vedení - 4:2. V 50. minutě zápasu byli hosté velmi blízko snížení, ale jejich útočník v obrovské šanci před prázdnou bránou poslal míč naštěstí jen do tyče. Závěr zápasu jsme poctivě odmakali a tak jsme mohli slavit velmi sladké vítězství 4:2.

Bulldogs Pňovice vs. Buldog Unčovice 4:2 (3:2)

Branky: Štábl J. 2, Petruška R., Jurkovič K.

Sestava: Šišma D. - Šišma M., Chrudina J., Štábl P. - Jurkovič K., Štábl J., Petruška R., Stavěl J.